Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak a vékony lányoknak áll...

Csak a vékony lányoknak áll jól az alul-felül szűk farmer? Ami végig hozzátapad a lábhoz. Egy ducibb lányon bénán mutatna?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Egy dagi lányon minden nadrág cicanaci.
2013. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ez is csak a formás lábon mutat jól, se a pipaszáron, de a vastagon nem túl szép (elég buta divat)
2013. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mutatna benan. peldaul a trottyos naci csak jobban koveritene
2013. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sincsenek vékony lábaim de az egész tiszta izom és jó formája van.. elég sokat dícsérik..
2013. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
nem valami gusztusos látvány. Kb. olyan, mintha szűk, kivágott felsőt viselne (kikörvonalazódó, esetleg kibuggyanó háj).
2013. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire és hol duci, a egyik legcsúnyább dolog amit eddig láttam, az egy oszlop lábú lányon leggings, mármint nem akarok bántó lenni,de a combja és a lábszára közt nem volt semmi különbség és annyira furcsa látványt nyújtott


ha formás lábad van nyugodtan, viszont ha nagy a hasad ajánlott nem csípő fazont választani (tudom,nehéz mert kb az összes csípőig ér csak)

2013. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem hordani tudni kell. Nem érdekel engem hogy duci, vagy nem duci. Engem a kisugárzás, és a belső fog meg. Lehet maradi vagyok, de nekem tetszik ha egy lányon cicanaci van, még ha kicsit duci is.

15F

2013. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem duciság kérdése!

Sok duci csaj tök formás és azoknak igenis nagyon jól áll!

Viszont láttam már sovány vagy csontsovány csajt, aki formátlan volt és hiába nem volt duci, mégsem állt jól neki, mert kb. úgy nézett ki, mintha két (formátlan) fogpiszkálóra feszülne a farmer...

2013. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha formas a labad,vedd fel! Rajtam is jol all en sportolok es eleg izmos,formas a labam!
2013. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!