Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fajta szemüveg keretek...

Milyen fajta szemüveg keretek vannak? Melyikek a legdivatosabbak és legjobbak? (képet is kérek)

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a ray ban/ ray ban forma

[link]


a pilótaszemcsi örök divat

[link]


és legújabb, kb 1-2 éves divat a cat-eye szemüveg

[link]

(én erre esküszöm, de azt válaszd ami a legjobban áll persze)

2013. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii . csak rendes szemüvegre gondoltam
2013. márc. 22. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rendes szemüvegben is divat most a klasszikus ray-ban forma, vagy ahhoz hasonló, vastagabb keretes szemüvegek.
2013. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Valójában, szokás szerint le vagyunk maradva legalább 2 évvel, és hivatalosan már nem divatosak a Ray Ban által annyira sztárolt nerd-szemüvegek. Ráadásul nagyon kevés embernek áll tényleg jól. Az egy dolog, hogy amolyan "státuszszimbólum" lett, pedig szerintem csak szimplán röhejes. Maga a márka jó, de az a fazon szörnyű.

A hivatalos szemüvegdivat perpill a keret nélküli, esetleg nagyon vékony keretes darabokat helyezi előtérbe. Ettől függetlenül simán lehetsz divatos egy egyszerűbb, vagy megdöbbentőbb fazonú/színű/formájú szemüveggel, ami nagyon jól áll. Többre mész vele, mintha azt nézegeted, mi a divat. A divat nem mindenkinek áll jól, így neked kell megtalálnod a sajátodat.

2013. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez a divatos jellemtelen bölcsész fél-hipster sztk keretes szemüveg undorító. csak a birkák hordják, hogy kövessék a többi birkát...
2013. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!