Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. milyen árban kaphatóak a...

Kb. milyen árban kaphatóak a tisza cipők?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
15-30 ezer forint között vannak, anyagtól függ :)
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint 16-23 ezer között.

Első válaszoló vagy túloz vagy valami nagyon különlegeset láthatott 30 ezerért

2013. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De már nem olyan jók, mint régen... Páromnak vettünk tavaly egy cipőt 20000-ért, ami 2 hónap alatt szétment. Visszavittük, elküldték bevizsgáltatni. Az eredmény szerint túl lett hordva, nem rendeltetésszerű volt a használta. (Szerintük egy utcai cipőnek napi 1 óra sétát kell bírnia..)

Lehet, hogy csak mi fogtunk ki rossz darabot, de én akkor is meggondolnám a vásárlását.

2013. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint

Nem tudom, hogyan csináltátok ezt... Nekem több tiszacipőm van, egyiknek sincs semmi baja, az újabbik darab másfél éve van meg, kora ősztől hordom minden nap, hóban is, benne dolgozom egész nap, borzasztóan kényelmes, hibátlan az állapota, és a legnagyobb minuszban sem fázott benne a lábam.

Egyik ismerősömé és is szarrá ment 3 hónap után, de el se tudom képzelni, mit csináltok vele, hogy tönkremegy.

2013. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2013. márc. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!