Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap osztálykirándulásra...

Holnap osztálykirándulásra megyünk ( Sopronba, először egy múzeumba, utána meg túrázni egy erdőben). Mit vegyek fel ami mindkét programhoz jó? Milyen színü legyen a körmöm? Smink?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2013. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
...és még azt kérdezném, hogy szőke?
2013. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
cipőnek valami olyan cipőt, ami illik egy sötétebb farmerhez, de nem sajnálod, ha kicsit saras lesz. vans vagy converse, vagy hasonló. felülre szerintem mindegy. köröm illjen a ruhához, sminknek szempillaspirál, esetleg szemceruza :)
2013. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17/L vagyok
2013. márc. 24. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
túrázáshoz smink... minek??? amúgy a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen a ruhád, meg a smiked. De öltözz téliesen, mert havat mondanak, meg hideget. eszem áll meg komolyan.
2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval, ez az erdőbe smink kérdés... annyira, de annyira szőke volt, hogy... és mit fognak szólni az őzek és a vaddisznók, ha a körme színe nem illik a telókájához, mikor nyomkodja azt?
2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez a fiú vagy lány vagyon besirtam :DDDDDDD
2013. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia. Soproni vagyok :) Hó van és hideg szóval melegen :) Ès minek eggyáltalán sminkelni magad oszt. kirándulásra? Emberek..
2013. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cipőnek nehogy vanst vagy converset vegyél fel,sokkal inkább olyat ami nem ázik be, a soproni válaszadó írta,hogy hó van,az holnapra akár latyakká is válhat,vagy az eső is eshet amilyen bolond az időjárás :)

smink:vízálló szempillaspirálnál és ajakbalzsamnál több nem kell

és öltözz melegen és rétegesen

2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem lesz szükséged sminkre és frissen festett körmökre. A mókusoknak úgy is mindegy.
2013. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!