Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rövidnadrág cimkéjét le...

A rövidnadrág cimkéjét le akartam vágni de bele vágtam az anyagba, hogy tudnék rajta segiteni?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy jo drága rövidnadrágot ..nagyon megtetszet..rozsaszin.kicsit az a fura'csuszos'anyag..amibe könnyen lehet izzadni..szoval nem pamut nadrág.(Ilyen UVÉ rozsaszin).. le akartam vágni a cimkéjét belül és bele végtam az anyagba.szoval a popsijén van egy kicsi ,de mégis láthato lyuk..mit tudnék bele csinálni??? Össze varni az ilyen anyagot nemtudom hogy érdemes-e mert biztos láthato lenne.. ötletek?
2013. márc. 24. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

hát varrónőhöz fordulj hátha tud valamit

De szerintem ehhez az anyaghoz nem :/

2013. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszel valami rávarrható mintát(pl kisgyerekeknek van állatos...), vagy rávarrsz egy zsebet, de ahhoz nagyobb ügyesség kell, hogy úgy varrj rá anyagot, hogy olyan legyen mint egy zseb, csak nem raksz bele semmit(és ehhez ugyanolyan anyagot is be kéne szerezni)

Esetleg Reszelővel a nadrág többi részét kiszaggatod és akkor ilyen szaggatott nadrágot kapsz, ami most divatos, de erre inkább keress rá, mielőtt bármit csinálnál

2013. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!