Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eddig push up-os melltartót...

Eddig push up-os melltartót hordtam, de sokaknak feltűnt, és már elegem van belőle. Hogy váltsak vissza rendes, kis szivacsosra? Többi lent

Figyelt kérdés
Azért hordok szivacsos melltartót, mert nem vagyok megelégedve az alakommal, és kevés az önbizalmam. 62 kiló vagyok, és kb 167 centi. Viszont most az egyik barátnőm felnyitotta a szemem, hogy ennek semmi értelme, inkább vállalnám fel önmagam, és most rájöttem én is. De hogy csináljam?

2013. márc. 24. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy, mostantól sima, és nem push up-os melltartót veszel fel >.> Amúgy tényleg értelmetlen. Ha hajtok egy nőre akkor elégedett vagyok a testével, és nem számítok semmi meglepetésre majd ha szexre kerül a sor. De ha leveszi a melltartót azt fele akkora melle nincs mit gondoltam, az azért kiábrándító. Még ha amúgy elégedett is lennék az eredeti méretével.
2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőd? hát hordjon ő amit akar, meg te is hordjál amit akarsz. Komolyan nem értem, miért akkora baj, hogy milyen melltartót hordasz?? Mi köze hozzá? Ráadásul, hacsak nincs extra nagy szivacsbetét benne, nem sokat tesz hozzá a mell nagysághoz, legfeljebb jobban áll a ruha rajtad.
2013. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az én melltartóim eléggé szivacsosak... kb A75-ös kellene, és push up-os B80-asnak ki. Tehát szerintem igaza van.
2013. márc. 24. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

uhh az nagy kulonbseg...

Ne hordj ilyet melltartot , ennyi :D

2013. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

75A-ból 80B?


Olyan push-up melltartót se láttam még, ami a hátad szélességét is megnöveli!

2013. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó,én is épp erre gondoltam :D A kérdező alapdolgokkal nincs tisztában. Meg mi az hogy "A75"? Az 75A..

Kérdésre térve,nekem volt egy ismerősöm aki vékony és mindig a nagy melleiről volt híres. Pamela Andersonnak hívta mindenki,a pasik imádták mert vékony volt+hatalmas mellek.De tényleg aránytalanul nagyok voltak,és sose értettük hogy nem hízik sehova csak oda...meg furcsálltuk hogy mindig csak nyakig zárt felsőben láttuk.Aztán állítólag egyszer a suliban orvosi vizsgálatnál a védőnő lebaxta hogy ne tömje a mellét mert nevetséges.(Azért állítólag mert én nem voltam ott csak mesélték.) Viszont másnaptól kezdve normál méretű mellel jelent meg ami nem hazudok a tizede volt a kitömöttnek...tehát arányos a vékony testével. Halálra cikizték kb 1-2 hétig de aztán megszűnt a csoda. Ezt csak azért írom le hogy ne járj te is így.

2013. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Énis mindig push up melltartót hordok, de még így sincs mellem. :) Csak azért veszek mindig ilyen melltartókat hogy legalább nézzen ki rajtam valahogy a felsőm. De engem nem zavar, a barátomat se már 4 éve vagyok vele.:)


szerintem te is hordj olat amilyet akarsz...


22/L

2013. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!