Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a 3...

Mi a véleményetek erről a 3 ruháról, jól állna, elmehetnék bennük főiskolára is, valamelyiket megvenném, de bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, a lábaim izmosak, a felsőtestem vékony, csak a melleim elég nagyok. Mit gondoltok a ruhákról? Mennék benük fősulira is, lehet hogy nem odavalóak? Amúgy felnőttek járnak a suliba,én is 30 vagyok.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2013. márc. 27. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő képet valamiért nem tölti be (?). A harmadik szép, de nem tudom.. szerintem nem nagyon való fősulira. De ha neked nagyon tetszik, akkor nyugodtan. :)
2013. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tolti be az elso 2 kepet, de a harmadik kepen talalhato ruha valoban nagyon szep es elegans. En nem vennem fel fosulira. Egy farmer+top egy kenyelmesebb magassarkuval, ha hidegebb van boleroval. Egy feher/ fekete nadrag valami szines kiegeszitokkel. Egyszerre kellemes, szep es elegansan noies :)
2013. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekes, de megcsináltam print screennel, remélem most látjátok.


1. [link]


2. [link]

2013. márc. 27. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első nekem nem tetszik, kicsit zsák hatású. A másik kettő nagyon szép, klasszikusan nőies, csinos. Bátran felveheted suliba.
2013. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. most már látom őket. Nagyon szépek, csinosak, de én nem merném felvenni őket. De lehet én vagyok csak ilyen bátortalan. Ha te bátor vagy, hajrá!
2013. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik az első piros, amit linkeltél, viszont a másik kettő mind szabásban, mind színében nagyon-nagyon szép :)
2013. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem őszintén a második tetszik a legjobban, csak megerősítést akartam. Mondjuk a 2. kicsit merész, lehet inkább hétköznapokra venném fel, de köszönöm nektek. Az első tényleg zsákszerű picit.
2013. márc. 27. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
a halványabb rózsaszín jó!
2013. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ruhák alapvetően nem rosszak,de szerintem nem állnának jól.A szoknya része olyan helyen van elmetszve,hogy csak vastagítaná a lábadat,a nagy mellek meg az öv pedig kiemelnék a derekadat,egészen megvastagodnál benne
2013. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!