Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok, nők! Mennyi az...

Magas lányok, nők! Mennyi az a cipősarok magasság, amit még bátran bevállaltok anélkül, hogy hülyén éreznétek magatokat benne?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok. Így is lenézek a körülöttem lévő emberekre, még talán apámtól is magasabb vagyok. Pedig ez a 172 centi nem olyan vészes, sokszor mégis úgy érzem magamat, mint egy zsiráf...De ettől eltekintve imádom a magassarkú cipőket. Vettem nemrég egy kb 6-7 centi magas cipőt. Kényelmes, szép, hordom is, de feszengek benne. Ti bátran hordtok ilyen, vagy ettől magasabb cipőket?
2013. márc. 27. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak az 5-8 centisekben érzem jól magam.(még) Annál magasabban már félek. :)DE mindenképpen majd megtanulok 10 cm-esben is járni. Sőt! :)
2013. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hajjaj, a 10 centisen már nekem is tériszonyom van...:D
2013. márc. 27. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
185 centi vagyok, és akkora sarkú cipőket hordok amiben még tudok menni :)
2013. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A fejemben van baj, ez tuti. Más nőket, akik magasak, és mégis magassarkúban vannak, annyira szépnek és csinosnak látok, viszont ha rólam van szó, akkor feszengek és kényelmetlenül érzem magamat. Pedig csak el kellene fogadnom magam, és sz@rni a világra. :) Kimondani könnyű, véghezvinni annál kevésbé....
2013. márc. 27. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is állandóan magassarkút hordok, 5-8 cm-eseket. Mindig is kicsit lábujjhegyen jártam, mert szeretek gyorsan elillanni, és így valahogy könnyebb. Én pont a lapostalpú cipőkben érzem magamat tramplinak... És ezen szeretnék változtatni, mert hosszabb idő múlva a gerincem fogja bánni a kecsességet...
2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én alacsony vagyok, nem tudom, érdekel-e az én véleményem :D 8 centis az, amiben még biztosan tudok járni és nem érzem magamat hülyén benne, talán 10 centis is, mert 2 centi nem olyan sok. 12 ... hát azt már lehet nem bírnám :)
2013. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen mindenki véleményét szívesen fogadom, kedves utolsó válaszoló! :) Engem csak azért érdekel ez a téma, mert ritkán látok magas, nálam magasabb lányokat magassarkúban. De a válaszaitok megnyugtattak. :)
2013. márc. 27. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:

na akkor most nyugodj meg! :D én 177 cm vagyok, szóval egy 5 cm-s magassarkúban lennél akkora, mint én! :D és én emellett szoktam hordani magassarkút, sőt, egész télen a magassarkú csizmámban jártam, aminek 7 centis sarka van... ;) előtte az 5 centis körömcipőmben jártam nagyon sokat :) és most készülök magassarkút venni :)

eddig én is rosszul éreztem magam magassarkúban, és nem is nagyon hordtam/vettem magassarkúakat, mert mindig mindenki kisebb volt benne mellettem, de mióta együtt vagyok a barátommal (fél éve), azóta szinte csak magassarkúban voltam, mellette bőven elfér rajtam az a magassarkú :) (ő 194 cm), így a többiek akik alacsonyabbak tőlem, nem érdekelnek, ilyen szempontból :D


18L

2013. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt még hozzáteszem, hogy legutóbb több mint 10 centis sarkú cipőt próbáltam, és meg is akartam venni! :D csakhogy a talpával nem egyeztem túlzottan :)
2013. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Azt hiszem tényleg csak a fejemben kell rendbe rakni a dolgokat. Azért télen 7 centis sarkú csizmában...le a kalappal, én a nyakamat törtem volna, az tuti. :) Tehát neked a barátod segített úgymond leküzdeni ezt a feszengést magassarkú terén. Azért egy 194 centis pasi mellett lehet feszíteni bőven a magassarkúban. :) Igazatok van, ha tetszik és jól érzem magam benne, akkor hordani kell. Hajrá, magassarkúra fel! :)
2013. márc. 28. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!