Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek átverés? Converse...

Szerintetek átverés? Converse cipő

Figyelt kérdés

[link]

Valaki rendelt már a netről converse cipőt? Tényleg olyan amilyennek írja? Megéri 6000 Ft-ért (ár+postaköltség)? Milyen szín a legjobb? A sötétkék nem túl fiús?

15L



2013. márc. 28. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fiús , de én a helyedben nettről ilyen cipőt nem rendelnék , egy ismerősöm is converse cipőt akart online n vásárolni 7000 ft-ért de átverték nem érkezett meg stb.... meg sokszor nem is jó méretezést írnak .... meg egy kicsit furcsa hogy boltba kb 13.000 ft veszed meg neten meg 6000 ft ?? szerintem ez átverés ....
2013. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek általában hamisítványok, nem feltétlen rossz a minőségük,de nem eredeti converset kapunk.Mint az előttem lévő válaszoló is írta, gyakran előfordul,hogy meg sem kapjuk a terméket.Egyébként a sötétkék szerintem nagyon jó, nekem bejön, unisex színnek tartom.
2013. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha már converse cipőt veszel, akkor inkább vedd meg boltban, az a biztos
2013. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem nem rendelek.
2013. márc. 28. 17:36
 5/7 anonim válasza:
Az első válaszoló írta hogy boltba 13k melyik boltba?
2013. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19ezer forint mindenhol:DD
2013. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem is hamisítvány!! én a vaterán rendeltem 2-t is és minden szempontból jó, új, ée szállítási költséggel 5000 Ft!!
2013. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!