Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszenek a...

Nektek hogy tetszenek a párduc mintás ruhák. Szerintetek ez a ruha jól néz ki?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 29. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem jön be a link.. de am én szeretem a párduc mintásakat, ugyan nekem nincs, de jól néznek ki sztem :)
2013. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nagyon közönséges.
2013. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
A linkelt ruha még egy szép változat, teljesen okés. De amúgy nem tetszenek a párduc mintás cuccok. A legtöbb közönséges.
2013. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hétezer forint ez a 2 darab rongy?!

Ráadásul tök egyszerű (ilyet akármilyen varrónő összedob neked, valószínűleg olcsóbban), és még csak nem is szép. Semmi extra nincs benne, felesleges megvenni.

2013. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mutass már nekem egy varrónőt aki modellezéssel és varassal együtt megcsinálja ezt nekem, és még anyagot is ad hozzá.
2013. márc. 29. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vedd meg, végül is nekem 8, nem az én pénzem. Egyébként mutathatok varrónőt, ha te tőle több száz kilométerre laksz, mert akkor útiköltséggel ugyanott tartasz... Keress magadnak. ;D

Szerintem akkor sem éri meg, ráadásul tényleg elég közönséges is, manapság mindenki ilyesmit hord.

De neked nyilván tetszik, ha már rákérdeztél. Akkor vedd meg, azt viseld amiben jól érzed magad. Másrészről ha a te stílusod ilyen hiába magyaráznék, hogy számomra ez vagy az sokkal csinosabb egy nőn, annak sem lenne értelme ha olyasmit hordanál ami nem te vagy.

2013. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Hétezerért ez abszolút nem drága, sőt még olcsónak számít.

Amúgy tök trendi, én simán felvenném.

2013. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én annyira nem kedvelem a párducmintát, de szép tud lenni. Ez a ruha viszont tényleg hétköznapi és szerintem nem néz ki túl jól, ráadásul szerintem nem a legolcsóbb, ennyiből lehet nagyobb márkájút is venni. De tényleg a te ízlésed, ha neked tetszik, vedd meg.
2013. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
én imádom a párducmintát szinte mindenem van belöle cipöm,ruhám,karkötöm stb... de ez a ruha különösen nem tetszik a mintája és a szoknya pedig olyan igénytelen hatást ér el. de ha tetszik vedd meg:) ja és am sztem nem ribancos
2013. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon közönséges

amúgy az Így jártam anyátokkal egyik részében kitérnek erre:

"Ismered a szabályt,foglalat nőt csak akkor lehet dugni ha legalább egy párducmintás ruha van rajta"

2013. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!