Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballonkabathoz converse illik?

Ballonkabathoz converse illik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát most aztán pont nem figyeli senki, hogy milyen cipő van a szatíron! :D
2013. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

hát.. én lány vagyok, és úgy szoktam hordani :D fekete ballonkabát, színes, feltűnő kendő, fehér converse :D

mondjuk.. függetlenül attól h fiú vagy lány vagy, szerintem lehet hordani :D csak arra kell figyelni h a kabát vagy a kiegészítők ne legyenek túl elegánsak, szerintem :)

2013. márc. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés info... Sok féle ballonkabát van, sok mindent lehet alatta-vele viselni... Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy szoknya meg cipő össze illik?
2013. márc. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ballonkabát és tornacsuka nem illik össze. Ballonkabáthoz ballerina vagy alacsony sarkú, pántos cipő illik. Tornacskához farmerdzsekit vagy rövid, vékonyabb bőrdzsekit vennék fel.
2013. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem illik, mert baromi ízléstelen párosítás, de miután a tinik tucatját sem zavarja a dolog, már az emberek is prímán tudják ignorálni az ilyesmit, ha neked tetszik, nyugodtan.

Én biztosan nem párosítanám, mert blehh, de hát ízlések és pofonok. Most azért, mert én azt írtam, hogy szerintem szörnyű, már nem is vennéd fel, ha neked tetszik? Na ugye.

Manapság már senkit nem igazán érdekel, mi van a másikon. :D

2013. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb stb stb


A converse öltönnyel is divatos, hogy ne lenne már jó egy ballonkabáttal. Nyilván nem mindegy milyen az, meg mi mással veszed fel, de hülyeség kijelenteni, hogy semmiképp se jó együtt.

2013. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
krém szinű a kabát,citromsárga a converse...így is mehet?
2013. ápr. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!