Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám viszonylag kevés...

Hogy tudnám viszonylag kevés pénzből "rockosabbá" tenni az öltözködésemet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem a legjobb megfogalmazás,a lényeg hogy rocker vagyok(nem divatrocker),a környéken nem igazán lehet kapni rocker ruhát,de ha elmegyek koncertre akkor szeretek rocker ruhákban lenni,és a hétköznapokban is inkább így öltözködöm,de mivel nem igazán tudok új holmikat várásrolni érdekelne hogy kiegészítőkkel vagy otthoni átalakításokkal miket tudok csinálni magamnak.

19L



#ruha #rock #öltözködés #házi átalakítás
2013. márc. 30. 20:30
 1/7 anonim válasza:
saminkeldd ki magad ..
2013. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ruhákra gondoltam
2013. márc. 30. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán te mit értesz rocker ruhák alatt? Mert én rocker vagyok, fűzőkben, csipkés fekete miniszoknyában, bakancsban járok, persze ez csak egy példa... ezek mind kaphatók akár plázákban, turiban, kínaiban, neten is. Nem kell külön rocker bolt hozzá. De mondjuk lehet otthon kiszaggatni farmert is, kivágni fekete pólót itt-ott, ruhákra ráhímezni/varrni bandák nevét vagy bármit, cipzárat meg láncokat varrni egyszerű ruhákra... nem tudom mi tetszik neked.
2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezek közül az össze bejön,de vidéki vagyok,így elégé nehezen jutok el plázákba,vagy bármi ilyen helyre,a netes rendeléssel meg sajnos már megszívtam:/
2013. márc. 30. 21:29
 5/7 OoVvSs válasza:

most hirtelen 2 fajta jut eszembe a pólók terén: az ujjait/alját rojtosra vágod v. rajzolsz valamit rá (ha nem tudsz rajzolni akkor szívás)

gyatya: ahogy az előző mondta: szaggasd ki v. fesd be

amúgy meg te is megtehetsz azért annyit, h valamikor bemész egy plázába és beszerzed a szükséges dolgokat

2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megtehetem,csak az a probléma hogy akkor plusz 3000ft útiköltségem lenne,és max nyáron lenne úgy pénzem hogy megérné,mint mondtam a közelben nincsenek plázák

attól még köszi a válaszokat

2013. márc. 31. 20:56
 7/7 anonim válasza:
tornacipo, sima fekete farmert szerintem kapol te feled is, fekete pollokat is tuti talalsz, vagy mintasakat amin a fekete szinen van a hangsuly es valami feliratok vannak rajta. de a torna cipo a legkenyelmesebb es a legtutibb :D
2013. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!