Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi az ami stílusos...

Szerintetek mi az ami stílusos egy 17-18 éves fiún?

Figyelt kérdés
Linkelhettek ruhadarabokat vagy elmondhatjátok a véleményeteket. Kellemes ünnepeket. :-)

2013. márc. 30. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
pl olyan nadrág amiből nincs kint az alsónadrágod, jah és tiszták legyenek rajtad a ruhák és jó illatúak. de amúgy egy pulcsi, alatta inggel mindig stílusos tud lenni szerintem.
2013. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szeretemavizet ***** válasza:
én is szeretem az inget,bár nem minden esetben. ne lógjon a nadrág feneke térdig! ne legyen nagyon koszos,legyen jó illata.
2013. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minden féle ing betűrve egy farmernadrágba, (mű)bőr övvel.. isteni*.* de egy fekete öltöny* pl egy szürke pólóval is nagyon szuper, meg a kötött felsők is jól néznek ki, bár ha itt a jó idő, azt nem igen tudod majd hordani:)


(*öltöny alatt nem az ünnepi öltönyt értem, hanem egy mindennapi viseletre is alkalmast, már sok helyen lehet kapni ilyet. pl egy olyat ajánlok, ami személy szerint nekem nagyon bejön, h öltöny és a könyökénél olyan varrás van:D)


16/L

2013. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ti meg miről beszéltek? xdd a gatya lógjon de ne nagyon..azért látszon valami
2013. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ne lógjon a gatya, ez tetszik


Amúgy a szemem egyből kiszúrja ha egy fiún undorító ülepes nadrág van (semmilyen ülepes nadrág nem tetszik, de ami nem olyan bő, azt még eltűröm) vagy tökig kivágott rózsaszín póló, és rájuk se nézek.


Az ing, a sportzakó, a sötétzöld ruhák, a nem túl feszes csőfarmer, egy egyszerű óra és semmi más ékszer. Az óra ne legyen szilikon.

És ha nem akarja mindenáron a magas szárú sportcipőbe tűrni a farmerjét, hogy olyan buggyos hatást keltsen, az mindenképpen. :D

2013. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neon színeket NE. A színekkel önmagában nincs baj, de a neon színek nagyon gázak.

Kitömött cipőt csőnadrággal, hogy úgy nézz ki, mint egy elbäszott Miki egér, NE.

Mellkasig kigombolt dzsigoló inget NE.


De úgy általában ha egy G-star, Levi's stb. oldalát megnézed ott képet kapsz arról, hogy viszonylag ízlésesen hogy lehet egy fiatal srácnak felöltözni. Nem kell onnan öltözni ha drága neked, de az olcsóbb üzletek fostengerében jobban tudod miből érdemes válogatni. H&M is ajánlott még, egy külföldi divatmániás pasi ismerősöm, aki a felső kategóriában vásárol mondta, hogy H&M egy olyan üzlet, hogyha nem tudod megvenni a drágát másold le és még a minőség is viszonylag jó.


Az ilyen new yorker szintű boltokban egy-két dolgot ki lehet fogni, de az utóbbi években 12-14 éveseknek szóló ruhákkal van tele szerintem..

2013. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!