Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kék farmering - katonazöld...

Szeretemavizet kérdése:

Kék farmering - katonazöld csőnadrág --->Jól néz ki?

Figyelt kérdés
Most vettem egy pull&bear-os farmeringet,elég világos kék,de nem "majdnem fehér". Arra vagyok kíváncsi,hogyha egy sötét, zöldes barna csőnadrággal veszem fel,az ízlésesen fog-e kinézni.Ne értsetek félre,akkor is hordani fogom,ha nem,csak kíváncsi vagyok. :)
2013. márc. 31. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól fog kinézni!Főleg hogyha fel is dobod valamilyen kiegészítővel! :)
2013. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fura
2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz
2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ

pl.:

ez nem rossz

[link]


ez pedig (szerintem) csúnya:

[link]

2013. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó lesz! :))
2013. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. :) amúgy aki a kiegészítőket írta,milyenekre gondol?

a két kép közül a "jó"-ra hasonlítanak. a 2.kép szerintem is elég béna,a póló hasonló ,mint a nadrág,meg amúgy is miért kigombolva hordja,stb.

2013. márc. 31. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:

A kiegészítős vagyok!:)

Én arany színekre gondoltam;nyaklánc, fülbevaló, gyűrű, karkötő.Bármi, attól függően, hogy miket szoktál hordani.

Esetleg egy barna öv és az inget betűrheted a nadrágba.

2013. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm. nincs fülbevalóm,és nem szoktam betűrve hordani a nadrágot,de az arany színű nyaklánc,karkötő jó ötlet,köszönöm :))
2013. márc. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!