Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátrány, ha egy lány rocker?

Hátrány, ha egy lány rocker?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen goth-os, sem nagyon durván rocker, acélbetétesben mégsem járhatnék egy egyházi suliba.. pedig szívesen megtettném:D Inkább csak látszik, hogy rengeteg fekete cuccom van (ált egy farmer meg egy fekete top vagy póló)

Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúk szerint gáz, ha egy lány többször van feketében, mint pl rózsaszín meg hasonló cuki színekben ??? (rózsaszínt soha nem szerettem hordani, még 5 évesen se XDXD)


2009. szept. 19. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Van aki szerint gáz, van akinek ez jön be. A többi stílussal is ez van.

Amúgy szerintem fiúk többségének nem igazán jön be, de néhánynak tetszik ez a stílus.

2009. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mondjuk hordok pirosat meg szürkét is.. :P
2009. szept. 19. 21:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt, aki rád talál és szeret, rohadtul nem fogja érdekelni, hogy mit hallgatsz. Mert te fogod érdekelni. Nem a fekete ruháid.

18/L

2009. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A hozzád hasonlú stílusú pasiknak általába ezjönbe.Bár akadnak azért olyan srácok is akik nem rockerek mégis tetszenek nekik az ilyen csajok.De ilyenből azért elég kevés van.De ha két ember szereti egymást akkor már az nemlényeg hogy most akkor az egyik fél emo,a másik meg rocker vagy éppen diszkós.

L/15

2009. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igazából túl válogatós vagyok a pasiknál... mivel a kisújjam fiúk nem jönnek be, csak az inkább kigyúrtak, ezért elég kevés jöhetne szóba (mivel manapság a vasalt, cingár kisfiúk a "menők"...)
2009. szept. 19. 22:19
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Második vagyok. Én is amolyan rokkerféle vagyok, a barátom meg testépítő. Nem egy súlycsoport, no de ez van, szeretjük egymást - nem a zene a közös témánk, noha azóta már neveltem rajta jócskán :D..., jól megvagyunk. Szóval, megeshet hogy az olyan típusú fiúk se kedvelik a rózsaszín lánykákat, ne ezen aggódj. ;)
2009. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jah eddig mindent szerencsésen elszúrtam: össz két fiú jött volna képbe (egyik 200 km-re tplem lakik :P), de 1 évig csak msn-en tarottuk a kapcsolatot, és mire újra találkoztunk és lehetett volna valami, már rájöttem , hogy mégse olyan fej egyik se...
2009. szept. 19. 22:45
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Sztem igen! de ha ez a te stílusod nem értem miért kéne feltenni? úgysem fogsz stílust váltani! am meg nem lessz nagyon helyes pasid!!
2009. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Hátrány-e? Attól függ. Ha érett, gondolkodó pasit akarsz akkor igen, mert azt mutatja, hogy te nem ilyen vagy (lányban). Ha rokkert akarsz felszedni akkor előnyös.
2009. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem hátrány! A rockerlányok sokkal szebbek, mint a magentaszínűfelsős-coservecipős libák.
2009. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!