Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy nem akarom kölcsönadni a ruháimat neki?

Figyelt kérdés

egyik bartánőm ( vagy inkább haverom) bár nem szokszor, de elkér néha egy egy ruhámat

amelyiket már nem annyira hordom azt odaadom neki igaz azt se annyira szívesen, de pl. viszonylag új ruhát nem akarnék

meg ha megyünk bulizni idejön és az én cucaimmal akarja magát kifesteni

szerintem nem vagyok irigy, de nem akarom hogy máson lássák a ruháimat vagy esetleg tönkretegye

sminken meg higiéniai okok miatt nem osztozok

ha simán megmondom neki hogy bocs de nem akarom hogy tönkretedd vagy téged dícsérjenek benne miközben az enyém az oké? vagy hogy lehetne finoman megmondani, mert mindig nem lehet mosásban pont az a ruha:D


2013. márc. 31. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyenesen.
2013. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond: " nem akarom kölcsönadni a ruháimat !" -Kész. Ne parázd túl. ;)
2013. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy a barátnőd neked odaadja-e a saját ruháit?
2013. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem adja, neki nincsenek olyan jó ruhái és egyébként se kérnék kölcsön ha valamelyik tetszene is.

De vehetne magának csinos ruhákat, mert jobb anyagi helyzetben is vannak, nem tudom mér jó a másikét kölcsönkérni.

2013. márc. 31. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg kerek perec hogy nem szeretném kolcsonadni
2013. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is mond meg neki egyszerűen, főleg ha csak egy haver akkor én még azt se bánnám ha megsértődik. legalább többet nem kéri kölcsön a ruháidat ;) ha meg jó barátnő és normális akkor megérti
2013. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ilyen ruhát találsz az xy boltban. Én sem adnék ruhát senkinek, nem azért mert irigy vagyok, de ne rohadjon más bele a ruhámba amit még utána felvennék. Vagy esetleg leönti, leeszi, kiégetik.. Szóval mond meg, hogy vegyen magának ha annyira tetszik.
2013. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki tisztán és világosan
2013. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megértelek! én se adnám oda senkinek, nem irigységből, hanem csak ne ő villogjon már abba, ami az enyém:) mondd meg neki őszintén!!
2013. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyenes mond meg neki, hogy te nem vagy ilyen, nem szívesen osztozol a ruhákon, de cserébe te se fogod elkérni az övét.

Ne hagyd magad! :)

2013. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!