Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 90 fokos programba kimostam a...

90 fokos programba kimostam a ruháimat, a kardigánomat már nem akartam külön programba ezért beleraktam azt is. Kicsit összement. Szárítógépbe raktam, a melegtől megjavul? Vagy felejtsem el azt a kardigánt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha eddig kicsit összement, a szárítógéptől még jobban összemegy. tudod, minden ruhában van egy cimke, hogy mit lehet vele csinál, hogy kell mosni, szárítható-e szárítógépben. Kuka!
2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szárítógépbe már rengetegszer szárítottam és sosem ment össze.
2013. ápr. 1. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem minek 90 fokon mosni.

A másik dolog, hogy minden mai ruhát 30-40 fokon lehet csak mosni. Az utóbbi években, még olyannal sem találkoztam, amit 60 fokon lehetett volna mosni a címke szerint.

Mondjuk én a törölközőket és ágyneműket szoktam 50 fokon mosni, ennél nagyobbat nem használtam.

2013. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva nem tudsz vele már mit csinálni, számomra már az is kisebb csoda, hogy csak kicsit ment össze.
2013. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez kevés infó, milyen anyag, mennyire ment össze?

Mondjuk ha a meleg víztől összemegy, szerinted a meleg levegőtől jobb lesz...?

Ha még normálisan néz ki, akkor add olyannak, akire így jó. :D

90 fokon mosni meg felesleges és energiapocséklás, elég a fehérneműket meg a törcsiket, azok közül se mind bírja.

2013. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!