Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne 1 kicsit tágítani...

Hogy lehetne 1 kicsit tágítani/kibővíteni DC fullcap sapkámat?

Figyelt kérdés
neten rendeltem csak 1 kicsit szűk...milyen praktikával lehetne bővíteni ami nem árt neki??

2013. ápr. 1. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet.De a fullcapek úgyis rondák,ráadásul mostmár a divatból is kimentek,szal vagy váltsd vissza valahogy,vagy dobd ki,de ne hordd.
2013. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem van 1 pár és ha sokat hordom valamelyik kinyulik 1 kicsit :D És kit érdekel hogy kiment a divatbol ha tetszik hordjad :D
2013. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...bár azért nem vagyok benne annyira biztos, hogy kiment a divatból mert mifelénk azért elég sok van még meg sokat eladnak még mindig...ha sokkal olcsóbb lenne akkor tuti hogy több lenne én úgy vettem észre...
2013. ápr. 5. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
ide még nem ért ep az új trend,majd fél év múlva
2013. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@19:05


Nem tudom hogy te ezt honnan szoptad ki mert még marhára divatba vannak. Gondolom, te vagy az a komplexusos ember akire kiskorába az anyja ráhúzta a tüdőig érő mackónadrágot meg a szandálzoknit, aztán itt éled ki a komplexusodat, azok az emberek ellen, akik merészelnek vagányan öltözködni...

2013. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
anyám 4 éves koromban meghalt
2013. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de apám is óvoda óta csak inget vesz nekem,mackót és farmert pedig semmi esetben sem veszek föl. amúgy meg milyen komplexusom lenne? értek a divathoz,jól öltözködöm,gyakran meg is dícsérnek.a barátaim sokszor tőlem kérdezik meg,hogy mit vegyenek fel egy randira,rajzoltam párszor ruhákat is,amiket egy projekt keretében ki is állítottak,majd egy szabónak emg is tetszettek és meg is varrta őket.most kinn van a szalon kirakatában és veszik is rendesen.

de ha már elemzünk.te valószínüleg a nagypofájú magamutogató justin bieber fan vagy,vagy pedig egy különc hip hop vagy break táncos.A nemedet nem tudom,de ha fiú vagy,akkor valószínűleg slampos csőfarmert,színes sportcipőt és felsőt hordasz,és ugye fullcap,persze tipikus swag-ként törekedsz arra hogy a lehető legízléstelenebb színeket válogasd össze magadnak,amiknek a mérhetetlen összhangjától még a színvak is elhányja magát.Ha csaj vagy,akkor szintén vagy hip hop vagy jb.Ha jb akkor szintén csőfarmer,lányoknak tervezett,de egyáltalán nem szép és nem nőies lapos sportcipő,vagy valami rondább fajta balerina,egyszerű hétköznapi kardigán és póló.Ha hip hop,akkoris csőfarmer,nagyon színes férfi sportcipő,slampos melegítőfölső és fullcap.Mingdegyik eshetőség borzasztó és komolytalan,igényes ember nem öltözködik így.

2013. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem abban a korban vagyok hogy ilyeneket hordjak, de akkor sem értem minek kell lefujjolni.
2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!