Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen szoknyák nagyon...

Az ilyen szoknyák nagyon furin mutatnak egy teltkarcsú lányon?

Figyelt kérdés

[link]

nagyon tetszik csak nem tudom h milyen lenne :/ :) próbálni sajnos még nem tudtam, mostanában nem látok ilyen szoknyákat az üzletekben :) de ha valaki tudja h hol nézhetném meg, légyszi szóljon! :)



2013. ápr. 1. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezek még vékony lányokon is furán néznek ki, mint a tüdőgatyák... csak ez tüdőszoknya. Szerintem borzalmas. De persze ízlés dolga. Ha boltban nem találsz akkor ezt kb negyed óra alatt otthon is meg lehet varrni.
2013. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miként vagy teltkarcsú.


Ha a derekad viszonylag karcsú és a fölösleg főleg csípő, comb, fenék részen koncentrálódik, akkor előnyös lehet.

Viszont ha inkább pocakos vagy (alma alkat), akkor kevésbé.


Nézd meg ezt, kattints a "view catwalk" feliratra, úgy megnézheted mozgásban is:

[link]


Viszont az ebayről azt a konkrét szoknyát ne rendeld meg, ha tényleg telt vagy!

Nekem van ilyenem (ebay-ről) és még rám is elég szoros (158/48), nagyon erős a derékgumírozása.

2013. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
JAjj nagyon rossz..én is telt vagyok 168/66 é van ilyesmi szoknyám rettenet...pedig nem homokóra vagyok
2013. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem inkább a képen lévő gebe modellen áll furcsán!

Hordj bátran ilyen szoknyákat, biztosan jól fog állni. A teltkarcsú lányokon sokkal szebben mutat egy ilyen szoknya!

Legalábbis szerintem. :)

2013. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát.. úgy vagyok teltkarcsú, h igazából mindenhol van rajtam fölösleg :D kar, has, comb, fenék.. de nem olyan folyós, hála az égnek. köszönöm a véleményeket :)

annyit fűznék még hozzá h (nem elfogultságból, mert nem szeretem az alkatomat) ahogy az utolsó is írta, ez jobban áll egy teltebb lánynak. véleményem szerint egy csomó ruha jobban mutat azokon a lányokon, akiken van mit fogni :D pl a peplummal is így vagyok.. abszolút nem elfogultságból, de így gondolom :D

2013. ápr. 1. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon jól látod a dolgokat kedves kérdező, maximálisan egyetértek veled, végre valaki megmondja a tutit! :)

Utolsó voltam.

2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mennyire vagy teltkarcsú?magasság /súly?
2013. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet lepontozni, de szerintem ez a szoknya pont, hogy a vékony lányoknak jó.

Bár én vékony párti vagyok - lány létemre - szóval...

2013. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
szerintem is jobb egy teltkarcsú lányon.
2013. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves 8-as, szerintem senki nem akar téged lepontozni, csak a véleményedet mondtad :) mindenkinek más a szép, valaki így gondolja, valaki máshogy.. :)
2013. ápr. 2. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!