Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ballagási ruha megfelelő...

Ilyen ballagási ruha megfelelő egy 8. -os lány számára? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Leginkább ilyesmit szeretnék, persze nem ennyire kivágottat. Szerintetek milyen? Kérlek, ha van még más ötletetek akkor írjátok le! :)


2013. ápr. 1. 22:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%

Szerintem,ha rövidebb lenne a szoknya,jobban nézne ki.Ballagásra egész jó..Csak nem tudom,hogy lesz-e nyakkendőd,mert egy ilyesmihez nem igazán lehet felvenni:S

14/L :DD

2013. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nyakkendő kilőve :) egyébként nem vagyok az a szoknyás lány de a ballagásomra igenis normálisan kiszeretnék öltözni, nem csak egy egyszerű fekete gatya, meg fehér blúz, de túl 'vadat' sem szeretnék xD
2013. ápr. 1. 22:50
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Én túl asszonyosnak találom. Szerintem egy szép, ünnepélyes, esetleg fodros ing, egy csinos ceruzaszoknya (nem kell ennél rövidebb) meg egy csinos egyszerű cipő jobban nézne ki.

Nem tudom nálatok hogy van, de szerintem ballagásra túlzás ruhát venni.

2013. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem nem kell rövidebb ez is kb combközépig,térd felé érhet, ami pont tökéletes szoknya hossz.
2013. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó , egy 8.-as lánynak nem kell rövidebb szoknya és nagyon aranyos a ruha.:) Egyszerű fekete magassarkúval vedd fel és egy hosszabb nyaklánccal vedd fel.
2013. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csinos :)
2013. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez térd alá érő, nekem is az asszonyos jelző jutott róla eszembe.

Rövidebb kéne.

2013. ápr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem pont ezt fogom megvenni, csak ilyesmit szerettem volna, hogy a fekete rész nagyobb. :) Nekem is nagyon tetszik, de egyik barátnőm szerint ez túl sok, meg hogy ez pont nem egyszerű. ... :/ Szerintem pont jó a ballagásomra ^^
2013. ápr. 2. 09:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó ez a ruha ballagásra, én is idén ballagok.

most keresgéltem kicsit én is, nekem ez nagyon tetszik, én legalábbis elfogadnám :) :

[link]

2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez túl nagymamás:S

De amit az előttem lévő linkelt,az nagyon tetszik!:)

2013. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!