Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nejlon harisnyát veszek...

Ha nejlon harisnyát veszek fel a cipőmbe, akkor büdösebb lesz a lábam mint ha zoknit vennék fel?

Figyelt kérdés

Eléggé van szaga a lábamnak és nem nagyon merem levenni a cipőmet a barátomnál :S

Ha nejon harisnya zoknit veszek fel úgy jobb lesz? :S

Mindig használok egyébként kamillás hintőport.


2009. szept. 20. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

nejlon harisnya semmiképp. csupa műszálas az egész és igy befülled a lábad.

pamut zokni a legjobb megoldás. hintőpor az jó, és most már lehet kapni ilyen szereket. lábizzadás ellen stb. nézz körül kozmetikai boltokban

2009. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a shcoll lábra való zseléje jött be, olyan mintha hintőport raktam volna a lábamra egész nap szárazon tartja és kellemes az illata. Viszont a nejlonharisnya az nagyon rossz kitalálmány cipőbe, sztem amint kipróbáltad volna hogy azt veszel fel másnap inkább mész pamutzokniban minthogy mégegyszer ilyen harisnyában kényemetlenkedj :D. Nekem egy rossz tapasztalatom volt bele és nem kérek többet belőle. Cipőbe csak zoknit húzok.
2009. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy lánynak sosem büdös a lába, legalabbis a férfi nem érzi:) akármennyire is érzed ugy hogy büdös, akkorsem az szerintem:)
2009. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig a pasira kell fogni:D

Na de ha mész a pasidhoz szerintem felejtsd el,mert tényleg jobban büdösödik.

2009. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben tévedésben vagytok. Női cipőbe (ha az nem sportos), nem illik a pamutzokni, nem nőies. A lábszag nem a zoknin múlik elsősorban, hanem a cipőn. Műbőr cipő esetén lehet főleg ilyen probléma, bőr cipő esetén egyáltalán nem kéne gondot okoznia szegény nylon- harisnyának, vagy zokninak...ne büntessük ezeket a ruhadarabokat, nagyon nem érdemlik meg :)
2010. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!