Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki jó stílusérzékkel...

Valaki jó stílusérzékkel mutatna hozzám illő szetteket? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval nekem neeem igazán van stílusérzékem, és most van egy kis tőkém, hogy megvegyek néhány alapdarabot, szóval jól jönne egy kis segítség.

Akkor néhány infó rólam, eléggé magas vagyok 176cm, alapjában véve erősebb csontozatú vagyok, de vékony. A melleim közepesen nagyok, a lábaim viszont eléggé vaskosak...

A stílusomról:

Háááááááááááááááááááááááááááát. Olyan kevert. Nagyon. Rock zenét hallgatok, főleg.

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok folyton feketében, meg rocker cuccokban, ezt továbbra is szeretném megtartani.

Viszont nem bírom a rikító színeket sem.

Szóval színekben leginkább a pasztell színek kombinálva sötéttel és feketével.

Stílusban pedig... Szeretnék blézeres megoldásokat, szeretem az elől fodros ingeket, a szoknyákkal úgy vagyok, hogy a vádlim elég vastag, de azért szeretem őket. :)

Még mielőtt elfelejteném, tetszik a Pretty Little Liars-ból Spencer stílusa és Katalin hercegnőjé is.


2013. ápr. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap reggel írj privit. Emlékeztess, hogy küldjek neked ötleteket. Ma nem, de holnap szívesen segítek!:)
2013. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ezen az oldalon tudsz keresgélni; ( ha a lábaid vastagabbak mindenképp kerüld a világos színeket nadrágban szoknyához pedig sötét harisnya! )

2013. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontozok mindenkit! :) Mármint felfelé... :D

Húú, kedves második az első linkkel nagyon betaláltál! :D A második túl leopármintás... :D

2013. ápr. 1. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

milyen cipő?

2013. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hm. Ezek nem annyira tetszenek. Talán a fehér ruha.

Bármivel ami nem tornacipő. :) Azt próbálom kinőni.

Azért felpontozlak.

2013. ápr. 2. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!