Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan cipő fiúnak, amelyet...

Van olyan cipő fiúnak, amelyet nyáron zokni nélkül is nyugodtan hordhatok?

Figyelt kérdés
Szandált nem akarok felvenni, de a zoknit is utálom a melegben, idehaza a lakásban sincs soha rajtam. Egyébként egyáltalán nem izzadós a lábam, szerencsére, ezért is kérdezem, van-e valami olyan szellősebb, jó anyagból való cipő, amit mezítlábra húzva is lehet nyugodtan viselni.

2013. ápr. 2. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

vászoncipő

akár a konzervet is ki lehet próbálni, bár nekem 1 hét alatt szét cseszte a lábam.

2013. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az összes cipőmet mezítláb hordom !!! Pl magasszárú tornacipő, vagy adidas utcai cipő !
2013. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, utálom a zoknit, sohasem veszek fel, mindig mezítláb cipőben járok mindenhová, csak télen veszek fel női átlátszó térd meg bokafixet, fekete és átlátszó harisnyanadrágot ! Most nyáron mezítláb járok, csak tnap az évzáróra vettem fel 1 fekete harisnyát persze fekete csőgatyával, mert nekem naon teccenek a harisnyák fiú létemre ! Am csak télen hordok harisnyát, vagy pl ha évnyitó vagy évzáró van felveszem a fekete harisnyanadrágot, hogy a cipő meg a nadrág alja közötti csupasz lábam ne látszódjon fehérnek, felveszem a fekete harisnyanadrágom, ami átlátszó, de fekete !!! Am nem észrevehető h harisnya van rajtam, de mostantól mindennap minden hosszú nadrágom fel fogom hajtani, és akkortól végre mindenki látni fogja a fekete harisnyanadrágom, lehet hogy még az átlátszót is, mert sztem az gáz h a fehér lábszáram kilátszik a felhajtott nadrág meg a cipő közt, és a sötétebb fekete átlátszó harisnyát ienkor fel szoktam venni ezért, meg azért is hogy lássa mindnenki hogy én férfi létemre harisnyát hordok !!!
2013. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom a zoknit nyáron így is úgy is be izzadt büdös lett a lábam, zoknival is aztán amíg nem ment mosásba bűzlögtek a szennyesbe, így el engedtem nyáron zoknit, én kínaiba meg veszek hagyományos sport cipőt igazából erre a célra veszem nyáron mezítlábas cipőnek, be büdösödik ki rakom a napra és egy két óra múlva ki szellőzik lábam meg mosom, és nincs izzadt zokni, mivel alapból izzadós férfi vagyok.
2022. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyetek mesh felsőrészes cipőt, abban szellőzik a lábatok

plusz ha mielőtt felveszed, befújod a lábfejed canesten spray-vel, és nem lesz büdös. plusz legyen több cipőd, hogy ne hordd ugyanazt több napon át.

2022. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!