Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok tippeket adni a stíluso...

Tudtok tippeket adni a stílusom iránt?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és nem találom a stílusom. szőke hajú vagyok, zöldeskékes a szemem, nem vagyok kövér, de sovány sem és alacsony. Na ehhez a testalkat hoz milyen stílus illik? Előre is köszi a válaszokat.

2013. ápr. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt viseld, ami tetszik, illik hozzád, jól érzed magad benne.

Nem kell mindenáron egy stílusirányzathoz igazodnod. Nyugodtan öltözz a saját ízlésed szerint.

2013. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anni2220 válasza:

Szerintem neked... 12 éves vagy ...

Csőnadrág : [link]


Felső: ing vagy kicsit bő póló de vehetsz fel passzosat is


cipő : kicsi sarka lehet vagy lapos sarkú és szerintem tornacipő,bakancs stb..

blézert is vehetsz fel


de ez az én véleményem, azt vedd fel ami jól áll és kényelmes ...de figyelj hogy ne igénytelen legyél !!

2013. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még csak 12 éves vagy, abban a korban, amikor még keresed a stílusodat! Ne erőltesd, idővel kialakul! Hamarosan lesznek ruhadarabok, amelyek szereted majd, és olyanok is, amiket utálsz. Ez az egész észrevétlenül fog megtörténni. Ha a saját stílusodat keresed, nem másoktól kérj tanácsot, hogy az milyen legyen! Keresd meg magadnak! Ja, és a stílus nincsen testalkathoz kötve.
2013. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!