Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon ilyet vagy ehhez hasonlót venni?

Figyelt kérdés

[link]


Táncolok és órára kellene, mert. (Konkrétabban a cipzár miatt tetszik.)


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. ápr. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kínaiban láttam ilyesmit, bár lehet, hogy nem a legjobb minőség. :/ Vagy vegyél egy ilyen sima nadrágot, és varrj rá te magad cipzárat!
2013. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kínaiban ilyet venni, a táncos ruháim minőségére és anyagára érzékeny vagyok. :DD

Valószínű, hogy onnan fogok rendelni egyébként, ha lehet...

2013. ápr. 3. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oldalon


van nemzetközi kiszállítás is


International Shipping


International orders shipped with FedEx Standard Shipping will take an ESTIMATED 14-17 business days to arrive. Standard shipping will cost $12 for the first item and $10 per item for each additional item. PLEASE NOTE: With Standard shipping, there is no live tracking available online.


INTERNATIONAL PRIORITY shipping will take an estimated 3-5 business days for your order to arrive. Shipping cost for International Priority is based on destination and weight of the package.


You can estimate shipping costs at checkout

2013. ápr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha nem muszáj, akkor nem rendeltem volna onnan, mert egy az, hogy drága, másrészt parázok kicsit a külföldről való rendeléstől...
2013. ápr. 4. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!