Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Durva lesz ez a ruha szülinapi...

Durva lesz ez a ruha szülinapi buliba? (bővebb+kép lent) Fiúk véleménye is számít!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm szülinapja lesz szombaton, és nagy bulit szerveztünk neki..Na a lényeg, hogy ott lesz álmaim pasija is. és szeretnék jól ki nézni :) ezt a ruhát szeretném fel venni,de nem anyu szerint "utcalányosan" néznék ki benne... (Fekete hosszú hajam,zöld szemem, barna bőröm van)

Szerintetek is gáz lenne? Vagy esetleg ugyan ilyen csak fehérben? Segítsetek légyszi!!!


2013. ápr. 4. 12:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép.
2013. ápr. 4. 12:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a ruha feketében jobban nézne ki, piros kiegészítőkkel.
2013. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos csak piros és fehérem van...:/
2013. ápr. 4. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez felnőtteknek való ruha. Neked maximum úgy lenne jó, h hosszabb lenne és nem ilyen élénk színű.
2013. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja amugy 18 éves vagyok....csak anyum kicsit "le van maradva" a divattal....:D
2013. ápr. 4. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
a szememben gáz, és ha te az álmaid pasijától csak dugást akarsz, akkor vedd fel. A pasik nem szeretik a kihívó ruhákat, legalábbis ha komoly kapcsolatot szeretnének.
2013. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt a látszatot akarod kelteni hogy azta de megdugnám akkor jó lesz..

Igaza van anyukádnak,semmi ízléses nincs ebbe a ruhában.

2013. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, attól nő egy nő, hogy kirakja a pennáját? Majd benő a fejed lágya. Kicsit idősödsz még, és rájössz, hogy a FÉRFI nem a szoknyád rövidsége alapján dönti el, hogy kellesz e neki, vagy sem. Ezzel a "ruhával" csak azt sugallod, hogy "Olcsó vagyok, értékes nem". Bocsesz.

28/F

2013. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igaza van a 28 éves fiúnak. én 32 éves vagyok és most olvastam a férfiak gondolkodásmódjáról (férfi írta nem NŐ! :) ) szóval ha valaki tetszik, akkor ne tégy úgy mint a végzet asszonya, mert nem ez kell egy igazi férfinak. Fontos, hogy sokat mosolyogj, legyél vele kedves, vedd észre és dicsérd egy-két tulajdonságát, akkor azt gondolja, hogy kincset talált, aki értékeli Őt. :) A természetesebb megjelenés is fontos, mert bár a csajok menőnek érzik az erős sminket, de igazából nem az. Ráadásul, ha "ribi"-nek öltözöl, azt gondolja majd, hogy mással is így fogsz viselkedni.. Legyél érdekes akivel el lehet beszélgetni mindenről. A ruha majdnem mindegy, mert póló +farmerben is lehetsz álmai nője! :) Szóval mosolyogj rá sokat szerintem. Nekem amúgy tetszik a ruha, de ezen a fontos alkalmon ne vegyél fel ilyen kihívó ruhát.
2013. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó köszi,jó ez a infó. megy a zöld pacsi :D
2013. ápr. 4. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!