Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.

164 cm.

33 kg.

és nem vagyok éhes mit csináljak voltam pszihológusnál azt mondták kinövöm de nem nőttem ki.



2013. ápr. 4. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kamu?

Mert ha nem, akkor kórosan sovány vagy. Közel 2x ennyinek kéne lenned. Anyukádék nem vittek még orvoshoz?

2013. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 vagyok és 39 kg. Az orvosom szerint egészséges vagyok mint a makk, és én is úgy érzem maga. Bár én mellette ráadásul sokat is eszek, de képtelen vagyok hízni. Nekem genetika, ha neked is, akkor normális. :) Viszont azért nézesd meg magad rendes orvossal, hátha neked nem a genetika miatt.
2013. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évente menj el orvoshoz bizt.kedv. (ha egyébként is van bajod, akkor kérdezz rá erre mindig, ha meg egyébként okés vagy, akkor csak ezért is megéri néha menni), és az se baj, ha nem mindig ugyanahhoz.


Nekem is van olyan ismerősöm, aki nagyon vékony, bár egy tízessel fölötted van (igaz, korban meg 15-el). Él és virul. De nagyon kell figyelnie magára. Pl vért nem adhat, műtét vagy tartós betegség esetén könnyen kerülhet gáz állapotba, stb.

Nutridrinket szokott inni, ami teljes értékű tápanyag arra az esetre, ha érzékeny lennél valamire, vagy/és nem tudnál eléggé hízni.

2013. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!