Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Kíváncsi vagyok...

Lányok! Kíváncsi vagyok hányan szeretnek vagy épp nem szeretnek kiöltözni közületek? Miért (nem)?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
én imádok kiöltözni :)) hogy miért? természetesen így csinosabbnak érzem magam :D
2013. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Is-is. A ruhákat szeretem hétköznap is, bár elég nehezen találok olyat, ami tetszik is. :) Viszont a magassarkúakat nem bírom. Akármilyen szép, meg optikailag megnyújt, ha nem töröm ki benne a nyakam, akkor egy idő után csak a fájdalomra tudok koncentrálni. Azt is szeretem, ha picit fel van dobva a hajam, a sminkekért viszont nem rajongok.


Szóval szeretnék kiöltözni, ha nem néznének ki a teremből, ha bakancsban jelennék meg. :)

15/L

2013. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Imádok kiöltözni. Persze van úgy hogy nem vagyok a toppon és nincs kedvem hozzá. De egyébként imádom a feszes nadrágokat, passzos felsőket és a szép magassarkúakat, sminket stb. Mondjuk elég kényes is vagyok a külsőmre.
2013. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek, mert hétköznaponként a letisztultság (bár nőies) a rám jellemző. Amikor kiöltözöm, úgy érzem, hogy kihoztam egy sokkal jobbat magamból, mint amilyen vagyok, és ez nem egy átlagos nap. :)
2013. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kiöltözni, pedig legszívesebben megtenném :/ csak nincs önbizalmam és félek h mások mit szólnak ...
2013. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek kiöltözni, nagyon szeretek nőies lenni, sokkal csinosabbnak érzem magam, csak télen (meg a hidegben) nem nagyon lehet ezt megtenni, mert akkor arra kell koncentrálnom hogy ne fagyjak meg, meg nincs is sok pénzünk, ruhákra egyáltalán nincs, úgyhogy nem öltözhetek ki úgy ahogy szeretnék.
2013. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 punkibunki9 ***** válasza:
Szeretem a sminket és a szép hajat de én maradok az átlag ruháknál. Ha kiöltözöm vmi elegáns ruhába túlcicomázottnak érzem magam, feszélyez meg minden... ha buliba megyek ugyanaz van rajtam mint suliban csak talán felveszek egy magassarkút a farimhoz meg a sima pólómra egy fekete blézert.. elegáns de mégsem...
2013. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szeretek kiöltözött lenni...csak az odavezető út bosszant néha...néha ellustulok, és nincs kedvem puccba vágni magam..pedig majd minden hétvégén szükséges:(
2013. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért kell neked minden hétvégén kiöltözni utolsó?
2013. ápr. 5. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

hát...a völegényem dj, ráadásul rezidens, igy majd minden hétvégén van buli...menni kell, különböző dolgaim akadnak nekem is ott, és hát nem fogok hétköznapiba menni:) aztán ha nincs buli, legalábbis ő nem játszik, akkor van más, amiért menni kell...örülünk egy-egy szabad hétvégének...csak már sokszor f*ngom sincs, hogy mit vegyek fel:) minden héten nem tudok új ruhát venni:) azt próbálok azért a változatosságra törekedni...:)

24L

2013. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!