Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hódít a Facebookról...

Nagyon hódít a Facebookról rendelhető cuccok vásárlása. Honnan szerzik be a ruhákat, és meglepően olcsó kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Látom hogy ázsiai modelleken vannak bemutatva az adott termékek,akkor valószínű hogy ebay meg ilyenek?Mert én is szeretnék rendelni,kizárólag magamnak,jobban szeretem én letisztázni a dolgokat,mintsem közvetítőtől rendelni.Gondolom több árút rendel egyszerre,és úgy olcsóbb lesz a postadíj,nem?

itt egy példa: [link]


2013. ápr. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebay. :-)
2013. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebay. És általában ingyenes a posta:) Viszont nagyon vigyázz mert 90% silány minőség, és csalókák a méretek.
2013. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ebayről hanem kínai wholesale oldalakról rendelik.
2013. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:))
2013. ápr. 4. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért is olcsó, mert számlát nem adnak hozzá. Úgy meg könnyű olcsónak lenni, mintha egy webáruházban vagy boltban értékesítené. Reméljük hogy az APEH rászáll ezekre, és az összesre kiszabnak egy nagyobb értékű büntetést. ez mind illegális kereskedelme ami a facebookon így zajlik.
2013. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja a #3-as, Kínából rendelik, tonnaszámra, olcsón, és drágábban eladják.
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!