Etnies vagy Vans?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy BMX-ezem, van egy DC csukám, de most venni akarok még egyet, valami más márkát próbálnék ki, csak nem tudok dönteni az Etnies és a Vans között, mert mindkettő jól néz, le is sz@rom, hogy milyen, csak a tudásuk érdekel, hogy melyik jobb BMX-re, ne kinézet alapján ítéljetek, hanem erősség, és az biztos hogy nem kemény talpút szeretnék de nem is vulkanizáltat, olyan tornacipős, de keményebb, köszi

2013. ápr. 6. 15:44
 1/9 anonim válasza:
Szerintem Vans strapabírobb, bár még nem volt Vans cipőm,de nem hallok róluk rossz hírt.
2013. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Etnies-ről se hallottam, meg Vansról se, de valami tapasztalat is kellene valakitől
2013. ápr. 6. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Én deszkára használtam már mindkettőt. Az Etnieseknek jobban szeretem a talpbetétét, sokkal jobban tompít.
2013. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig volt Etnies cipőm,mondjuk csak szimpla hétköznapi cipőnek használtam.Sokáig nagyon jól bírta de aztán kilyukadt az egyiknek a talpa.Nem kíméltem,úgyhogy szerintem az a 3 év elég sok és rendesen állta a strapát :D.
2013. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bicózáshoz etnies number mid
2013. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, nekem mindkettő volt már, mindkettő jó, de a leírásod alapján szerintem is inkább egy Etnies felelne meg az elvárásaidnak. Ha gondolod írd majd meg, mi lett végül :D
2013. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy későn írok, előttem lévő: még nem vettem meg, de arra jutottam, hogy Etnies RVM 2, az a kék, fekete, fehér.

Az Etnies Number Midet most felejtsd el, mert nem szeretem a kemény talpú cipőket, persze aki szereti, egészségére, de nekem nem. Van a DC-m, az is kemény, varrott, mint az Etnies Number, kicsit gondolkodtam hogy megérte-e, de valahogy bepuhult, és megfelelő.

2013. ápr. 28. 21:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Azzal ne gyertek, hogy a Number is be fog puhuli, nem fogok olyat venni
2013. ápr. 28. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem van number midem, én szeretem, te meg azt veszel amit akarsz, nekem tökmindegy.
2013. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!