Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teljesen fehér magasszárú...

Teljesen fehér magasszárú vászoncipőt hol tudok venni most? Asia Center, Sárkány Center, Józsó.

Figyelt kérdés

[link]


A képen láthatóhoz hasonló (nem baj, ha nem Converse) fehér vászon magasszárú cipőt keresek.

Tudjátok esetleg hol lehet ilyet kapni? Vidéki nagy város pár kínai boltját végig jártam, de nincs, vagy színes, vagy fekete, vagy mintás van, de ilyen full fehér nincs.

Ázsia Centerben esetleg látott valaki ilyet mostanság?

Mert kínaiban volt ilyen, minden stimmelt, de fekete volt, az volt a bökkenő és azt mondta a tulaj, hogy a fehér tavalyi és idén nincs.

Nekem a lényeg, hogy ilyen vékonytalpú, magasszárú és full fehér legyen.

Amúgy Converse-t sem találtam már ilyet, de Lacoste-ot sem, abban is kék van.



2013. ápr. 7. 07:40
 1/4 anonim válasza:
én tegnap vettem a józsefvárosin, teljesen fehéret, 1500ért :D
2013. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan??? Vékony talpú és teljesen fehér?? Csak ilyen kellene, hagyományos nem. Képet tudnál feltenni valahogy?
2013. ápr. 7. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

fehér converse van a legends webshopban most, szerintem pont olyan, amilyet keresel, viszont 41 és feles a legkisebb.

[link]

2013. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...ez is tök fehér, és a méretválaszték is nagyobb, ez viszont nem magasszárú.

[link]


(nekem kék kell, de még én se találtam megfelelőt :))

2013. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!