Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat minden partin,...

Miért divat minden partin, összejövetelen más ruhába menni?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy társaságba, akik színvonalas helyekre járnak össze, kb. 2-3 havonta (van, hogy 2 hetente).

Én egész eddigi életemben 1 ünneplő ruhával tökéletesen megvoltam.

De legutóbbi ilyen partin egy-két hölgy finoman rákérdezett, hogy "csak ez az egy ruhája van"


Az ilyen összejöveteleken miért kell mindig más ruhába parádézni? Nekem különösebben nincs pénzem arra, hogy mindig más ruhába menjek.


2013. ápr. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem divat, csak unalmasnak tűnhet ha mindig ugyanabban van az ember. Vegyél egy csini fekete szoknyát és ezt kombináld különböző felsőkkel, elég egy pár szebb színes darab, így nem lesz olyan, mintha ugyanabban lennél mindig.
2013. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és turikban nézz szét, elég sok jó cuccot lehet találni. :)
2013. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andii1 ***** válasza:
100%
vegyél 1-2 koktélruhát... vannak már olcsóbbak is.. igen elég cink mindig ugyanabba a ruhába menni.
2013. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 schocko ***** válasza:
Szerintem eléggé értéktelen emberek járnak abba a társaságba...
2013. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ne járjon ilyen társaságba, akinek nincs pénze, ez a partizás tipikus ál proli magamutogatás, ahol mindenki villoghat az aktuálisan vásárolt drága cuccában, nem csóróknak való hely.én olyan áruházban dolgozom, ahol 30 ezer egy blézer alsó hangon és 50 ezer egy kiskabát.Az egész város krémje, orvosok, ügyvédek,kamaratagok itt törzsvevők, puszi-puszi és minden hónapra bevásárolnak.Egy egy más világ, ehhez pénz kell, ha neked nincs, inkább ne erőltesd, mert kinéznek majd.
2013. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!