Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogy birtok olyan...

Lányok! Hogy birtok olyan szűk nadrágokban járni?

Figyelt kérdés
Én se járok trotykosan meg óriási mérekben, de azért szeretem ha kényelmesek a ruhajim, nem reped szét a nadrágom ha leguggolok. Más lányok is vannak igy ezzel? Vagy nem zavar benneteket a szűk? Meg lehet szokni?

2013. ápr. 8. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én se nagyon értem,inkább veszek egy számmal nagyobbat hogy mindig kényelmes legyen,azokon meg csak röhögök akik rángatják a nadrágjukat hogy ne vágjon be nekik vagy ne feszüljön annyira
2013. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak épp annyira szűket veszek, ami az én méretem, és nem nyom. Azt én sem szeretem, ha kényelmetlen.

Viszont azt sem szeretem, ha lóg meg csúszkál rólam, és húzogathatom egész nap.


A gond az, hogy elég gyakran változik a méretem olyan 1-2 centit, és ezt mindig megérzem valamilyen irányba a nadrágjaimon.

2013. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig is inkább nagyobb méretet veszek, mint hogy pont passzos legyen. Nekem úgy a kényelmes. Csak nevetek a mostani diákokon, hogy hogy kínozzák magukat :-D De ugyanezt figyeltem meg már a fiúknál is. Inkább mindenhol vág, szűk, feszül, minthogy a kényelemre törekedjenek.
2013. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindig sztreccses nadrágot veszek és olyat ami pont az én méretem. Ez jó mert nyúlik ha le kell guggolni vagy ülni és nem kényelmetlen. Azokat én se értem akik belepréselik magukat egy kisebb nadrágba és kificcen a csípőháj. Elég vicces. Pont hogy ettől néznek ki "kövérebbnek". Sokkal csinosabbak lennének ha jó méretet választanának.
2013. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szűk alatt a csőszáúrt érted vagy amiben nem kapsz levegőt és rálóg a hájad mert 4 számmal kisebb mint kéne... A csőszárú farmerek számomra sokkal kényelmesebbek mert rásimul a testemre és rugalmasabb. Én azokat szeretem nem reped szét rajtam... :)
2013. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szűk alatt azt értem ami feszül rajad és szorit, akár csőszárú akár nem...
2013. ápr. 8. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Puha anyagút kell venni, és akkor nem szorít, nyom, feszül :)
2013. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem bírnék:) A saját méretemben veszek ruhákat, se kisebbet, se nagyobbat nem hordok (pontosabban nagyobat még igen, 10 kilót fogytam, úgyhogy most ruhatárcsere van folyamatban). A szűk nadrág jó, mert követi az alakot, de csak ha olyan a fazonja, és nem azért szűk, mert kicsit. Az inkább ciki. Pont tegnap vettem egy farmert, és annyira örültem, derékban pont jó, nem nyom sehol, nem vág be, nincs kinn a vágat, ha ülök vagy leguggolok.

Viszont annyiszor látom, hogy sokan tényleg nem szűk fazonú, hanem kisebb méretű nadrágot vesznek, és abban kiínlódnak egész nap. Biztosan kényelmetlen, ilyenkor különösen örülök a kényelmes nadrágjaimnak.

2013. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szoros nadrágot sosem hordok. Alapban kicsi a méretem, 34-es. Az egyik fekete gatyám ilyen méretű, csak kicsit bő (terranova), vaterán is vettem 34-es gatyát és bő lett (h und m, a régebbi jellel :D).. Ezért felpróbáltam egy 32-est a tescóban, szerencsére szűk volt... (azért szerencsére, mert nem kéne többet fogynom) az már kényelmetlen lenne, nem is bírnám hordani. De mostanában rákaptam a jeggingsekre, ezek kényelmesebbek, mint az igazi farmerok, szűkek, feszesek is, formásabb benne a lábam :D
2013. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért farmernél nem olyan könnyű eltalálni a méretet, ha nem streccses. Én skinny farmert hordok, szerencsére vékony vagyok és magas, úgyhogy jól áll. De amikor megyek próbálni, akkor mindig szenvedek. Ugye a farmer egy idő után tágul, ha egy mérettel nagyobbat veszek, akkor pár használat után esélyes, hogy a két láb között kicsit trottyos lesz, ami nem valami szép. Ezért én inkább megveszem azt a nadrágot, amelyik kicsit szorít, mert az valószínű még hordáskor tágulni fog.

Az a gáz, amikor csőfarmert 80 kilós lányok hordanak hatalmas vádlival, úgy hogy közben a hasuk rálóg a csípőnadrág felső részére. Vagy mostanában láttam olyan vékony anyagú nadrágokat, farmereket is, amelyik hiába nem legging, se olyan vékony, hogy sok lánynak tevepatája van benne.

2013. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!