Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon szeretek nőiesen...

Nagyon szeretek nőiesen öltözni, szoknyát hordani, meg szép blúzokat, de csak fiús cipőim vannak, így nem merek ilyeneket felvenni mert hülyén néz ki együtt?

Figyelt kérdés
A nőies cipőket is szeretem, csak nincs rá pénzünk, de pénzhiány/stb miatt nem szeretnék lemondani a stílusomról. Tudnátok nekem ötleteket adni hogy hogyan lehetnék nőies, de mégis illjen a fiús cipőhöz a ruhám?

2013. ápr. 8. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

milyen fiús cipők pontosan?


extrém esetben bevetheted a most nagyon divatos street fashion őrületet: edzőcipő műszőrmével meg ruhácskával: [link]

2013. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Topánkát lehet kapni viszonylag olcsón is, és az nagyon illik a szoknyákhoz. Ha fiús cipő alatt edzőcipőt értesz, akkor azt semmiképpen se vedd fel szoknyához.
2013. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah én is azt mondom, hogy topánkát vegyél mondjuk a kínaiban, ott van 1500 Ft-ért, az igazán nem nagy összeg. Vagy a turkálókban is lehet jó cípőket találni olcsó áron.
2013. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van cipő, csak nem az én méretemben, ezért van fiús cipőm. :(
2013. ápr. 8. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért hanyas lábad van?
2013. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Tornacipőt nagyon olcsón lehet venni,és ha nagy lábad van,akkor is tudsz magadnak találni,mivel a férfi méretben is van pl. sima fehér,ami tulajdonképpen uniszex.

A tornacipő pedig csomó nőies cuccal jól néz ki,ráadásul még kényelmes is. :)

2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"A tornacipő pedig csomó nőies cuccal jól néz ki,ráadásul még kényelmes is."


Ezt ugye csak viccnek szántad? Bár lehet, hogy nem ugyanazt értjük a "nőies cuccon". Mindazonáltal nem hinném, hogy a tornacipő bármivel is jól nézne ki. Ráadásul kényelmesnek sem nevezhető. Egy teljesen lapos cipő eleve nem kényelmes.

2013. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Igaz,hogy nem mindenkinek u.a. a kényelmes,de nekem személy szerint-és szerintem még csomó más embernek-kényelmes a tornacipő,kényelmesebb egész napra,mint mondjuk egy tűsarkú... De ezen nem fogok vitatkozni,mert ez tényleg egyénfüggő.

2. Szerintem igenis vannak nőiesebb darabok,amikkel jól mutat.Természetesen nem kosztümre gondoltam,de pl.egy farmerszoknyával és egy toppal nagyon is csinos.Persze ez nem a klasszikusan nőies stílus,hanem inkább sportosan nőies,de szerintem jól néz ki.

De vannak olyan stílusú/anyagú nyári ruhák is,amikkel jó párosítás a tornacipő.

Ráadásul ha jól összeállítja az öltözetet,a tornacipővel még divatos,fiatalos is az összhatás...


Egyébként meg nem tetszhet mindenkinek u.a.,ha Neked nm tetszik,nem veszed fel,senki nem kényszerít rá.

Én csak válaszoltam a kérdésre,adtam egy tippet a kérdezőnek,ami lehet,hogy neki hasznos,ha meg nem,akkor egyszerűen továbbgörgeti az oldalt...

2013. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] az ilyesmi cipők nem túl drágák és elegánsak.
2013. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak nem jó a kérdezőnek, mert nagy lábon él. Ráadásul mivel nincs pénzük, nemhiszem, hogy 7000 Ft-ot kiadna egy balerináért.
2013. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!