Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy a ruhatárad? Milyen...

Nagy a ruhatárad? Milyen gyakran és értékben veszel ruhát? (kb)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy, rengetek blúzom, kabátom van. Egy felsőre 10-15 ezer forint körül költök, és havonta veszek újat. Ha leárazás van, akkor többet is szoktam.
2013. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy, van 1db szekrényem

van 3 pizsim, 2 szoknya, 3 hosszú farmer(2 farmerszínű és egy lila), 10db pólóm, egy kardigán, 1 pulcsi, 5 db ingem(vagy pólóra rávéve kigombolva hordom, vagy mgaában)

Nekem ennyi elég(nem bőven, de elég), tudok változatosan öltözni

Akkor veszek ruhát, amikor szükségem van rá(szezonváltás, vagy az előző kiszakadt, vagy a folyamatban lévő fogyókúra miatti méretváltás miatt)

Akkor meg kapok apukámtól(ő ismeri az ízlésem a legjobban) ruhát, ha valamilyen ünnepem van, de azok drágábbak, és extrábbak, mint általában


farmert rövid időre 2000-4000ért veszek, amúgy hosszabb időre 10 000ig.

ing/blúz 6000ig(ezeket csak akpom de ha veszek csak úgy, akkor max 4000)

Póló: 2000ig

kardigán/pulcsi 5000ig


(1000ig=1000 ft-ig)

2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy egyáltalán, mindenből pár darab van. Árkategória újonan max 4 ezerig, egyébként turkáló.
2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és félévente - évente veszek, de csak ha valami tönkre megy és nagyon muszáj.
2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs túl nagy, a nyári ruhatáram katasztrófa (van 3 rövidnadrágom, 4 pár cipőm, 3 felsőm, amit hordok, egy szoknyám, két ruhám, aztán kifújt), bár most kezdek el rá bevásárolni. Télre 2 kabát, 3 pár csizma, 4-5 sál és sapka, 4 pár kesztyű, 4 nadrág, 6 felső, tavaszra-őszre 5 pár cipő (nyáriak benne vannak, balerina), 2 blézer, 4 felső, egy jeggings, 7 harisnya (színes); azt hiszem ennyi. Plusz a táskák, 9 darab van. Szeretnék több ruhát, de sajnos csak ennyi van. Havonta veszek valami szirszart, legyen az táska, felső, cipő, bármi. A legmagasabb érték 10ezer ft volt, amit ruhára elköltöttem, de kb 3-5ezer az, amit tuti nem sajnálok.
2013. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem elég nagy, rengeteg topom, kardigánom, pulcsim, nadrágom és szoknyám van, hetente vásárolok. Igaz, turiban, szóval olyan 200-1000 forint körüliek általában a ruháim (kivéve a nadrágok és szoknyák, de azokat is olcsón, leárazáson veszem). Nem zavar, hogy használt, így legalább nem kell döntenem a jó ár és a jó minőség között.

Sok ruhámat pedig magam varrom olcsó, de minőségi anyagon, így is sokat spórolok.

Az az egy baj van, hogy nehéz tárolni ezt a sok holmit, mert nincs nagy szekrényem.

2013. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira, ha megunok valamit, rögtön megpróbálom elpasszolni, szóval nem gyűlnek a felesleges cuccok. Leárazáskor vásárolok sokat, akkor kb olyan 30ezer értékben, ebayről szoktam havonta 1-2szer rendelni, néha turkálózni. Szezon közben csak akkor vásárolok ha valami nagyon tetszik/nagyon kell.
2013. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ruhám van. Havonta szoktam vásárolni. Általában leárazáskor. Azokból veszek többet amik 3-4000 ft darabja. Drágábban max kabátot, meg nadrágot veszek. Szinte mindegyik ruhámat hordom, csak másfajta kombóban. Szeretek változatosan öltözködni. De vannak kedvenc darabok is, pl van egy fekete sztreccs gatyám és egy sötétkék farmerom, ezeket nagyon szeretem. Van egy másik szagatott farmerom, azt is imádom de sajnos az idő miatt még nem tudom hordani. Cipőből is elég sok van, de pl vettem egy nagyon jó bakancsot mióta megvan, csak azt hordom. Imádok vásárolni, szeretek változatosan öltözködni.Értékben havonta 20-25 ezret költök ruhára.

22/L

2013. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!