Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesti lányok! Ti hol...

Budapesti lányok! Ti hol vesztek 46-48-as méretű divatos ruhákat?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom a C&A, Marks&Spencer, Vögele, F&F, H&M kínálatát, turikat annyira nem szeretem, nincs valami más ötletetek? Molett boltokban csak szörnyű fazon nélküi ruhák vannak, vagy ilyen "kicsi" méret alig van, a legtöbb heyen meg 44-es a legnagyobb méret:(Elsősorban felsők, nadrágok, farmerek érdekelnének. Köszi!

#női ruha #46-os méret #48-as méret
2013. ápr. 9. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Fogyj le! Nem lesz ilyen gondod.
2013. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Ha NEKED ekkora méret kell, akkor elöször kezdj bele életmódváltásba és fogyj le normális súlyúra.


Ugyanis ha ennyire kövér vagy, akkor vehetsz akármilyen divatos tuhát, úy fogsz benne kinézni, mint egy felöltözetett májashurka.

2013. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Milyen gonoszak a válaszolók!! Ha valaki nem nádszál, akkor rögtön le kell kövérezni? Lehet, hogy nagyon szép, nőies alkata van, mert egyenletesen oszlik el rajta a plusz súly.

Nagyon becsülendő dolog az, ha valaki képes magát elfogadni olyannak, amilyen. Ez az egyik legalapvetőbb tanítás.

2013. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%

tegnap 22:34-es: a 46-48-as ruhamérettel GARANTÁLTAN KÖVÈR a kérdezö!!!!


Ha 40-es méretröl lenne szó, arra lehet mondani, hogy teltebb alkat,meg hogy nem nádszál, de a 46-48 kimondottan kövér.

2013. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves "Válaszadó"!

A kérdést én tettem fel és nem terveztem, hogy leírom a fél élettörténetemet egy ilyen egyszerű kérdés miatt, de akkor megteszem.

Kb. 15 évig jártam orvosról orvosra, míg végül egy évvel ezelőtt kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és inzulinrezisztenciám, ezért nem tudtam sosem lefogyni, hiába próbálkoztam. Azóta mindkettőt kezelik és fogytam is 13 kilót. A cél természetesen a 42-es ruhaméret lenne, de míg azt elérem, addig is kellene valami ruhát hordani, remélem Te is így gondolod:)

A kérdés hasonló cipőben járó lányoknak szólt. Az az érzéssem, hogy nem vagy lány és nincs is ekkora méreted, így kérlek,ne válaszolj olyan kérdésekre, főleg nem ilyen stílusban, amelyet nem Neked szántak. Köszönöm!

2013. ápr. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!