Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon kinéznének...

Szerintetek nagyon kinéznének engem a világból?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon megszólnának, megbámulnának, ha egy katonai ballonkabátot hordanék városban? Nekem nagyon tetszik, de kb senkin nem látok ilyet, színben meg pláne. Csak vaterás képet találtam, de kb ilyesmi : [link]

2013. ápr. 10. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is hasonlóm van, és nagyon szuper. Ne törődj azzal másik mit mondanak. :)
2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19/f elfelejtettem kiírni. :D
2013. ápr. 10. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki, vegyél nyugodtan :D
2013. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig is nagyra becsültem az egyéniséget, még ha kicsit deviáns is. Szerintem bátran hordjad, egyéniség leszel benne!
2013. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, fiúkon nagyon dögös az ilyesmi :)
2013. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon állat,csak ügyelj arra hogy hozzá illő cuccokkal vedd majd fel(pl mellőzük a sport cipőket vagy a színes,giccses felső/nadrág párosítást)inkább ilyen konzervatívabb,retrós,koptatott vintage-es stílussal viszont nagyon baró sztem
2013. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elsőre a nácik hosszú kabátja jutott róla eszembe.


de szerintem vedd fel, mert nem sok emberen lehet ilyet látni. :)

2013. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felveszed, akkor a saját stílusodat, saját magadat képviseled vele. Én nagyon szeretem azokat az embereket, akik bátran úgy öltöznek, ahogy akarnak és nem nézik mások véleményét. Ráadásul semmi gond nincs a kabáttal, simán felveheted, sőt, vedd is fel!:)
2013. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!