Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem drága bolt a...

Csak szerintem drága bolt a New Yorker és a H&M?

Figyelt kérdés
Már nem általánosságba véve, hanem ahhoz képest hogy mennyire egy kommersz mind a kettő.
2013. ápr. 10. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest drága? Tudod, minden csak viszonyítás kérdése.
2013. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"ahhoz képest hogy mennyire egy kommersz mind a kettő."
2013. ápr. 10. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Valóban relatív. A H&M divided vonala abszolút megfizethető, pedig nem vagyok pénzes. Kornyezettudatos, normál minőségű cuccot ciki feliratok nélkül. A NY nagyon drága.ott ami akciós nadrag pl, az is 6000 vagy vallalhatatlanul béna.
2013. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor másképp kérdezem. Más hasonló boltokban jobb minőséget kapsz hasonló árért?
2013. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ár-érték arányt nézünk, akkor a New Yorker tényleg drága. a H&M-ben pedig megéri vásárolni szerintem :)
2013. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, viszont ugyan azt a minőséget megkapom alacsonyabb áron.
2013. ápr. 10. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A NY tényleg drága, a H&M megfizethetőbb egy fokkal, bár vannak nevetségesen drága darabjaik.

A probléma az, hogy úgyis ott fogom megvenni, mivel nincs más olyan bolt, amiben megbízok. Figyelni kell a leárazásokat, egyszer a NY-ben, 300/darab áron vettem nagyon jó minőségú ujjatlan pólókat például H&M-ben meg egyet fizet kettőt vihetben szereztem a kedvenc ingem.

2013. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
drága, igen, főleg a newyorker, a minősége meg pont ugyanaz mint a kínai cuccoknak. a h&m egy fokkal jobb, de az sem a csúcsok csúcsa. ha csóró vagy igazából sok választásod nincs, ezeket tudod még a leginkább megfizetni.
2013. ápr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is drága. És a minőségük sem jó (legalábbis a H&M nél) Vettem egy nadrágot, ami kb. 4 órát volt rajtam , nem többet,a térdénél, és a combjánál teljesen kikopott. 7000Ft volt. Ezért kínaiba ha úgy nézzük 2 is veszek! New New Yorkerben pedig még nem vásároltam, az árak miatt.

Fölsőket is vettem H&M ben és az áruk hoz képest az se volt túl nagy szám, többet vártam tőle!

2013. ápr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egy New Yorkeres cuccommal sincsen gond, pedig szinte mindig ott vásárolok, és nem egy-két hónapig hordom a ruháimat. Drágának drága, de én speciel megvárom a leárazásokat. Nem egy nadrágot vettem már 10 000 ft körülről 1500 forintra leárazva, felsőket párszáz, vagy 1-2000 forintért.

A H&M-et viszont egyáltalán nem szeretem.

2013. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!