Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én látom úgy hogy az új...

Csak én látom úgy hogy az új randikommandóban Lendvai Lilla úgymond meglepi ruháji, amiket a műsor végén aggat az átalakítandó lányokra, eléggé ocsmányak és nem illenek az "áldozatokhoz"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem sem joók :)

ritka amikor ebben a műsorban sikerül pozitív végeredményt kihozni://


:D:D

2013. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
eléggé elcs.szett széria, egyedül a smink, ami mindig tetszik. Minden lány vörös lesz a végén, a ruhák meg szörnyűek. Amiket először rájuk ad, azok jók, a műsor végiek hordhatatlanok.
2013. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a mostani széria rémes eddig... a hajak borzalmasak, a smink még rendben, a ruhák inkább cirkuszba valók.
2013. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a vicc (azon kívül, hogy 2 évre elcseszik a lányok haját a vörös hajszínnel), hogy az összes 'stábtag' tök jól, normálisan fel van öltöztetve, jó sminkkel, de szerencsétlen lányokból mindig bohócot vagy ribancot csinálnak. A hajak kritikán aluliak, bár Zsidró sosem volt híres arról, hogy archoz illő hajat csinál, ugyanez van a szalonjában is, mindig az éppen menő hajdivatot vágja, nem figyel a vendég adottságaira, mindezt 40-50 ezerért...
2013. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy a hajak sokszor egyáltalán nem illenek sok esetben a lányokhoz. Hiába vágják le pl rockos, felnyírtra egy csinos lány haját, neki, amikor hazamegy nem lesz a hajhoz illő szettje, és furcsán fogja magát érezni.


A ruhák néha nagyon jól sikerülnek szerintem, néha meg nem, ezek minősége elég változó. Volt azért jó néhány lány, akiből nagyon jót hoztak ki.


Nekem inkább az hat nevetségesnek, hogy Iszak Eszter rengetegszer átöltözik, és elég furcsa, amikor ő, mint műsorvezető, jobban, dögösebben, szebben fel van öltöztetve, meg van csinálva, mint az átalakult alany.

2013. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!