Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú pasikat szerettek?

Milyen stílusú pasikat szerettek?

Figyelt kérdés
Ruha, Haj, Arc alapján
2009. szept. 23. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: igazából mindegy, csak ne legyen rózsaszín és nagyon színes, mint egy papagáj, meg pedáns se.

Haj: félhosszú, hosszú, mindegy milyen, lehet göndör, egyenes... Csak vasalt ne, meg tépettre vágott.

Arc: így nehéz megmondani, a kicsit nagyobb orr nekem tetszik. :D És a jó szemüveget viselő szemüveges hapsik is.

20 lány

2009. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ohh :d én pont vasalthajú vagyok és tépetre vágott :)
2009. szept. 23. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés: választékos, elegáns, vagány, extrém - jó, ha mindez egyszerre. :) Kedvenc szín természetesen fekete. Inkább ing, mint póló, inkább lazán betűrve, mint hogy lógjon rajta, mint tehénen a gatya. Ne tűrje be a bakancsba a farmert, az béna! Sokaknak jól áll a feszülősebb, ujjatlan, főleg ha szép a karja. Persze sokszor már annak örülök, ha legalább nem rosszul öltözöttek - sokan még megfelelő méretű farmert vagy pólót sem képesek magukra húzni, anyuci veszi nekik (huszonéveseknek is) jobb híján próba nélkül.


Haj: lehetőleg hosszú, de szép legyen, ápolt, igényes sörény. Színe mindegy, az is, hogy egyenes-e vagy nem. Lehet rövid is, csak zselézett ne. (Bár én a hosszút preferálom) Arcszőrzet tetszik, a körszakáll, vagy nem tudom pontosan hogy hívják. De csak igényesen! Borosta, teljes szakáll nem kifejezetten jön be.


Arc: intelligens tekintet, markáns, szép vonások.


Én most nyilván goth/rocker szemszögből írtam, értelemszerűen a csajok általában a maguk stílusához közel álló pasikat kedvelik. :)

2009. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És milyen legyen a viselkedés? (azt elfelejtettem oda írni)
2009. szept. 23. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés: legyen tisztelettudó a nőkkel szemben, a nőket lenéző, beszólogató, rámenős stb. macsók taszítanak. Legyen intelligens, jó beszélgetőpartner. Nem szeretem - sok pasi esik ebbe a hibába - , ha valakiből dől a szöveg és azt akarja, hogy mindig csak őt hallgassa a másik. Persze az se jó, ha kuka és nem szól semmit... Brrr.. Legyen figyelmes, érdekelje, amit mondok, kérdezzen, mutasson kíváncsiságot irántam. Legyen önbizalma. Nem kelt egy srác jó benyomást, ha látszik, hogy gátlásos.
2009. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: tetszik ha vki utcára hord inget, és vmi zakót, de tudjon lazábban esetleg sportosabban öltözködni, de olyan kifinomultabb nem pedig trendi párti vagyok. Nagyon jónak tartom a szűkebb szárú nadrágokat ^^ nem teljesen passzos csak szűkebb.

Haj: rövid haj akkor jön be ha a srác magas és izmosabb, persze álljon jól az arcához, amúgy nagyon jónak tartom a mostani divatot hogy belelóg a haj a szembe és olyan 10 cm-esre meg van hagyva, ez lehet hullámos egyenes. Egyforma hosszú is és tépett is akár. Jobb kedvelem a barnát, a mellírt nem bírom elviselni.

Arc: ezt lehetetlen leírni, aki megtetszik, az. Ha férfias az arca is tetszik, azért, ha olyan finomabb enyhén láynos vonásai vannak az meg azért tetszik.

A férfiast tudom inkább leírni, széles áll, karakteres nem túl nagy orr, szélesebb vékony száj, a szeme meg az a mandulavágású, nem mint egy kínainak attól nagyobb :)

Én megemlíteném a testet is. Jobb szeretem ha izmos, a kockahas nem annyira érdekel de a karját nagyon figyelem hogy izmosabb vasatagabb legyen, és ha magas az jóóó 175 cm magas is tetszhet de le vagyok nyűgözve egy 185-190 magas pasitól :) Sajna a 175 mégha 5 cm-el nagyobb akkoris olyan érzésem van hogy egyformák vagyunk.

Viselkedés: hmm inkább személyiség, én vízöntő vagyok igazak is rám amit róla mondanak, föld fölött járok két méterrel és szeretek álmodozni fantáziálgatni. Nem akarom ezeket az áloméleteket élni, mert tudok 2 lábbal a földön maradni, viszont akarom hogy legyen fantáziadús és tolerálja az én esetleg abszurd ötleteim :) Legyen művelt, mindenképp ez nekem sokat számít, és hogy szeressen olvasni.

Amúgy szeretem ha vki lovagiasan tud viselkedni, és egyaránt tud vicces lenni. Szeretem a poénos fiúkat de ne vigye túlzásba, és tudjon komoly lenni. Nagyon utálom ha vki romantikus hőst utánoz mint a gyertyagyújtás meg ilyenek, én nem vagyoka filmes romantika híve, nézem de nem akarom átélnin mert az nekem olyan nyálas. Sokkal kreatívabbnak tartom ha vki esetleg művészlélek és fest ír zenél ilyenek, számomra ezekkel lehet leszebben kifejezni hogy szeretnek.

Rendkívül kimerítő választ adtam sztem ez elég lesz xD.

L/18

2009. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a trendin öltözködő,vasalt vagy zselézett hajú srácok jönnek be..nem az emos vasalt hajú,hanem a szexis...:P arc az mindegy,csak megtetsszen benne vmi...öltözködés kicsit konkrétabban:vkinek nagyon jól áll a szűkszárú gatya,tornacipő,oldaltáska...ha megy a sráchoz,akkor behalok.:D az inget is imádom,az a gyengém..viselkedés:ne legyen tahó,de azért legyen vagány,legyen jó szövege...de tisztelje a lányokat nagyon!:)
2009. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ruha: amit ő szeret, ami kényelmes neki, az magabiztosságot és természetességet sugall, így ez áll a legjobban neki. amit nem bírok elviselni, inkább azt írom le: betűrt póló, faszig letolt, térdnél lévő ülepű gatya, kilógó alsónaci, kivillantott mellkasszőr, és bármilyen rózsaszínű ruhadarab.

haj: hosszú :D na jó, nem muszáj, hogy hosszú legyen, de mindenképpen ápolt, kifésült, nem festett, nem ragacsos, mindenféle hajbavaló nélkül.

arc: markánsabb, férfias vonások, arcszőrzet (nem formára nyírt) vagy borosta, hamiskás mosoly

2009. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én leirok egy konkrétat akibe belevok zugva:D

ruha: hát ing vagy póló nem betűrve!! és hozzá csőgatya deszkás cipővel

haj: fül alá érő szal kicsit hosszabb gyönyörű arany hullámos kócos :D(L)

arc: nemtom:D van pár szeplője és mandula vágású barna szeme van

viselkedés: tud komoly lenni ha kell nagyonis de alapjában véve egy irtó jofej, kedves, beszédes, vicces, gyerekes:D(L) de mégis érett srác ŐRÜLT :)

15 éves

2009. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: férfias legyen!

a rockes stílusú srácok jönnek be, de mindenképpen legyen férfias!

pl: Bőrdzseki, ing, vagy bő pólók. csak szandált ne!

nagyon bejön a kalap, de nem a kis steiner kristófos fazon, hanem a rendes, férfias, fejbehúzós kalap:D

haj legyen vagy váll alá érő hosszú, vag rövid (max 5 cm), de ne vasalja!

Arc.. mindegy. kék szem:D és ne legyen túl szép..


viselkedés. nos, igazából legyen udvarias, kedves, humoros, de legyen kicsit nagy a szája, és ne legyen félénk. Én nem fogok udvarolni senkinek, merjen hozzám odajönni.. LEgyen őszinte és becsületets teljes mértékben. Szeretem, ha egy srác hazafi, mert én is az vagyok. csak nem fi, hanem lány:D mindegy.:D

legyen gyengéd is, néha szó nélkül is megölelhet meg iylenek:D és legyen okos. nekem fontos, hogy intelligens legyen a fiú, szeressen olvasni, ilyenek. Bírom, ha érdekli a politika is.


L16

2009. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!