Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a "félelegan...

Mi a véleményetek a "féleleganciáról"?

Figyelt kérdés

Azaz inget, (hidegben kötött pulóvert, szövet kabátot) viselek, de farmert és torna cipőt (Converse/Tisza) húzok. Én így szoktam, de nem tudom mennyire szeretik mások.


Leginkább így öltözködöm: [link]



2013. ápr. 13. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi. Én is lányként "félelegánsan" öltözködöm :D
2013. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Lazán elegáns.
2013. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tök okés
2013. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is felveszem a kockás inghez, a fekete nike/fekete monocrome bőr converset. Milyen a conversed kérdező? Érdemes vászon converset venni? F/29
2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy téli bőr Conversem és egy rendes vászon darabom is.


A vászon ilyen: [link] (Persze jóval nagyob méretben.)


Két éve vettem és még mindig jól szuperál, csak egy helyen jött szét kicsit (idővel lesz zavaró), meg a lábam is növekedett(, de még tudom viselni).


Szerintem érdemes beruházni rá, mert ha vigyázol rá egész sokáig bírhatja, ráadásul nagyon jól néz ki, én imádom.

2013. ápr. 16. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi az infókat. Első conversem http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk de nyárra szeretnék vászont, mert kezd meleg lenni a Nike cipő. Sokféle cipő tetszik, még nem tudom milyet vegyek vagy nike,vagy converse,vagy adidas, talán puma. Mivel régóta szeretnék vászon monocrome-ot, lehet az lesz. http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA

Tetszik még a szürke és a kék vászon converse is.

2013. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!