Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli felsőben szeretné...

Pánt nélküli felsőben szeretnék menni hétvégén egy buliba, csak állandóan lecsúszik és melltartót nem akarok alá venni. Nincs valami praktika, hogy ne csúszkáljon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
talán kicsit vedd be két oldalt, úgy mintha 'ráncos' lenne, talán ez segít. én a melltartómhoz szoktam hullámcsatozni, de melltartó nélkül ez nem megvalósítható:D
2009. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
lehet kapni rossmanban ilyen "ruharagasztót" aminek ez a lényege, azzal megpróbáhatod. De akár sima kétoldalú celluxszal is
2009. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
rólam már többször lerántották a felsőt:D de hálistennek volt melltartó rajtam
2009. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
lehet hogy offolok de szilikonpántos melltartót nyugodtan vehetsz hozzá, mert buliba csak úgy kényelmes. Én is ma ugy voltam suliba hogy szilikonpántos melltartó+ csőtop.
2009. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!