Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsőt vegyek fel...

Milyen felsőt vegyek fel szürke farmerhez?

Figyelt kérdés

Szórakozni mennék. A hétköznapi kék farmert inkább a hétköznapokban használom. Találtam a a szekrényemben egy szürke farmernadrágot (slim fit) amit egy ilyen [link] cipővel hordanék.

Nem tartom magamat nagy divatos csávónak ezért titeket kérdezlek meg, hogy milyen fajta féle felsőt ajánlotok hozzá? (köldökig kivágott V nyakast mégis hanyagoljuk)

magas, sötétbarna hajú, kék szemű 18/f vagyok.



2013. ápr. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima polókat.De a kevésbé sportos dolgok is jól mennek hozzá.
2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen színű pólókat?
2013. ápr. 13. 21:28
 3/5 anonim válasza:
Én a szürkéhez mindig rózsaszínt szoktam párosítani, de még a fehér is nagyon jól mutat hozzá ;) szerintem ilyen neon színűek nem nagyon illenek szürke farmerhez szoval olyan ne vegyél fel... szerintem ez a két szín a legjobb hozzá:D
2013. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szürkéhez gyakorlatilag bármilyet, ami van. Ha sötét szürke, inkább világosabbal. Tedd mellé az ágyon, és ha nem bántja a szemed, jó lesz.

Slim fit? fiúnak? komolyan?

2013. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. utolsó: nem tudom vastagok a combjaim és a vádlim is és kicsit feszül úgyhogy gondolom slim fit vagy tudom is hogy hívják ezeket.
2013. ápr. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!