Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás megfelelő...

Ez az összeállítás megfelelő egy kocsmázáshoz? (képpel)

Figyelt kérdés

Hasonló pulcsit vennék fel mint a képen van: [link]

Csak nem végig zipzáros hanem csak a nyakánál. Színben hasonló.

Hozzá kék farmer és kék tornacsuka.

Szerintetek nem nagyon béna? Ritkán megyek el iszogatni, pláne ilyen kocsmaszerűségbe.

23/N


2013. ápr. 14. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom.. én elég gyakran ülök be a haverjaimmal kocsmázni bulik előtt, de én inkább hétköznapian szoktam öltözködni, rétegesen,hogy a bulin meg ne süljek bele a ruhámba. nekem ez a pulcsi túl otthoni viselet, én nem venném fel iszogatni sem
2013. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima utcai viselet jó. kérdésedre lefordítva, ha ilyeneket hordasz általában, akkor jó. Van aki buli előtt megy be, és már bulihoz van öltözve, van aki egyetem után ül be, normál ruhában. Kb ilyen felhozatalra számíts.
2013. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kocsmázáshoz általában felveszek egy inget az a legmegfelelőbb.. és most mivel jó az idő + egy női zakó
2013. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy fekete hosszú ujjú felső már megfelelőbb lenne?

Elég tanácstalan vagyok, mert a legtöbb holmim sportos jellegű, kevés csajos cuccom van.

2013. ápr. 14. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A kocsma pont az a hely, ahol nem néznek ki egy csajt, ha sportosan öltözik. Olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad és ami az egyéniségednek megfelel! ez egy laza, iszogatós este lesz, enm az operabál :)
2013. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:
Nem mondtad, mennyire ivós a társaság, de vedd figyelembe a rókákat is, akik szeretnek ruhára moccanni.
2013. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!