Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha ilyen vagyok?

Nagyon gáz ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
16L vagyok suliba járok, eddig 3 barátom volt egyikkel se feküdtem le rendes,becsületes,szép!,okos lány vagyok szeretek idegen nyelven beszélni,és hobbim a vásárlás. nagyon szeretem a párducmintás cuccokat,és a playboyosakat.mindig a nyakamba van a kis nyuszifej, fekete hajam van és mindig cicabababásan öltözködök. és sokszor suliba ugy megyek hogy kivágott felsöben nemgáz, vagy ink szégyelljem el magam ja és én vagyok a legjobb csaj az évfolyamban?

2013. ápr. 14. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
XD
2013. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
párducminta gáz, playboyos cucc gáz, egod rohadt nagy. fog már vissza kicsit magad.
2013. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelned nem kell, csak az a szégyen, hogy így felvágsz vele. Tuti, hogy mindenki utál, csak a szemedbe mutatja mindeki a jót :D
2013. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ne bánd azt,ha jól nézel ki! :) Csak mikor suliba mész egy kicsit vegyél vissza az öltözködésedből! Ez nem azt jelenti,hogy úgy kell kinézned,mint egy gyógyegér,hanem azt,hogy lehet nagyon kivágott,"menő" ruhák nélkül is jól kinézni :))
2013. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a 4esnek az értelmes választ:)
2013. ápr. 14. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatnám, hogy te vagy-e a legjobb csaj az évfolyamban?

Nem nagyon gáz, hogy ilyen vagy, de én (csaj létemre) nagyon nem bírom a cicababákat. Én is nagyon dögösnek tartom magam, de valamiért irritál ha mindenki rajtam legeltetheti a szemét..főleg amióta van egy komoly kapcsolatom.

De a pasiknak biztos szívesen csorgatják utánad a nyálukat, és úgy még jobban ha nem kaphatnak meg.

2013. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egód az van rendesen.......xddd
2013. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egód van tényleg nagyon rendesen. Szerintem inkább vegyél vissza. Párducminta, kivágottfelső, playboy. Igénytelen...
2013. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem "jócsajnak" hívják, hanem inkább közönséges, útszéli stílusú csajnak... Ízléstelenül öltözködsz a leírtak alapján, nem attól leszel jó nő, hogy kiteszed a melleid.
2013. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ne a külsőd, stílusod, vagy exeid miatt szégyelld magad, hanem az egód miatt, és mert az hogy ki a legjobb csaj, eléggé relatív, lehet hogy annak hiszed magad, de általában az emberek véleménye nem egyezik meg, ezért nehéz megmondani hogy ki a legjobb csaj, mivel más az emberek ízlése, és elvárása, az is eltérhet, hogy szerinte ki a legjobb csaj. az pedig hogy neked azt mondják hogy te vagy az, nem jelenti azt, hogy így is gondolják :)
2013. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!