Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol lehet minőségi...

Debrecenben hol lehet minőségi és mégis olcsó turit találni?

Figyelt kérdés
Olcsó nálam kb. azt jelenti, hogy egy felső nem kerül többe 4-500 Ft-nál.
2009. szept. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesco mellett ki lehet fogni!

De ha van időd akkor menj ki böszörménybe és ott a főutcán a "lapostetejűben"mindenki így ismeri!ott nagyon jó olcsó és márkás ruhákat lehet venno

2009. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh:) Köszi, meg fogom nézni őket:) A Tesco mellett konkrétan hol gondolod egyébként? Az Inváziót speciel ismerem, csak nem túl bejövős:)
2009. szept. 23. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

(az invázió nem turi...)

szerintem arra gondolt az előző ami ott a benzinkúttal szemben található

2009. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra a tesco melletti turi az ahol a pesti utcán jössz lefele egy jó darabon és ott van egy. Az elég drága c(: De kimérős részen is vannak jó cuccok olcsón és márkásak. Én a vágóhíd úton szoktam vásárolni, aza kedvencem. A kukori mögött van.
2009. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ííígy már értem:$ Köszönöm szépen mindenkinek:) Így már azért összegyűltek a turik szép számmal:)
2009. szept. 24. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:

turiba egy felső már 3ezerért is baromi drága, 4-5 ezret még egy vadi újért se adok. 2500ft/kiló körüli árú turkálókból olyan jó cuccaim vannak, h csak na.

amúgy én is u.ezt a kérdést akartam feltenni, csak én ilyen max. 3 ezer ft/kiló árkategóriára gondoltam. olyat nem tudtok?

2009. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!