Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az ilyen...

Nektek tetszenek az ilyen öltözködésű nők?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves csoporttársam, aki hétköznapokra is mindig elegánsan, ultra nőiesen öltözködik. Farmert pólóval még nem is láttam rajta.

Egyberuha, szoknya, magassarkú, szép smink és frizura...

Én akkor nézek ki így, mikor színházba megyek.

Azt mondta, hogy neki ez a stílus tetszik, ez áll neki jól.

Amúgy abszolút ízléses, nekem nagyon tetszik. Kicsit Audrey Hepburn-re hasonlít.



2013. ápr. 14. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
2013. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele baj. Régen eleve csak így mentek ki az utcára a nől, ma már azért furcsa, mert kihalt ez a dolog. :)
2013. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon bűbájosan hangzik, és én is hajlok erre a stílusra, de sokszor nagyon jól esik bőrdzsekit hordanom, ami pedig teljesen más. Az a legjobb, ha ebből a klasszikus eleganciából is merít az ember, és néha sportosabban is fel tud öltözni :)
2013. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
nekem főleg az ilyen nők tetszenek, egy nő öltözködjön nőiesen, és legyen igényes! Ne hordjon férfi cuccokat (tornacipő, farmernadrág). De a legrosszabb a sok slampos lány. Egy nő igenis legyen igényes, minél többször, nem csak ha színházba megy! Hatalmasat tud dobni egy csajon ha normálisan öltözködik, sminkel, jó frizurája van.
2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. :)
2013. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy! Kár, hogy párját ritkítja ez manapság.

De sebaj, ha már egy valaki ilyen, én már annak is örülök. Hátha majd egyszer összefutunk. Végülis csak több mint 9 millióan laknak az országban. :)

Persze nem minden a külső, de gondolom, hogy a viselkedése is kifinomult, nőies, ugye? Amúgy merrefelé lakik a csoporttársad? :))

2013. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Veszprémben. :)

És igen, belsőleg is ilyen... Kedves, aranyos, szépen beszél, udvarias, okos, jószívű...

2013. ápr. 14. 21:51
 8/11 anonim válasza:
Baj semmiképp nincs vele, bár én őszintén szólva jobban kedvelem a lazább szetteket, egy általad jellemzett kinézetű lányt ha meglátnék, az jutna eszembe, hogy mennyit készülődhet még akkor is, ha csak suliba megy... Szerintem hétköznapokon felesleges kiöltözni, egy lazán nőies szett is ugyanúgy lehet divatos, sőt, számomra nem kelt ilyen "mesterkélt" benyomást. De ha úgy érzi jól magát, kit zavar.
2013. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen:) Nagyon csinos lehet, és ha a belső is tükrözi ezt a bájos, nőies külsőt, az még jobb. Nem mindenkinek jön be a famrer+póló+tornacsuka stílus, és nem is mindenkihez passzol.

Én is szeretem ezt a stílust, bár kicsit lezserebben.

2013. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok, így öltözködöm. Mintha csak magamat hallanám:)

Jó érzés mindig csinosnak lenni, én szeretek.

19L

2013. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!