Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok általában azért...

A lányok általában azért szólják meg a másikat ha csinosan öltözködik, mert féltékenyek?

Figyelt kérdés
Minden reggel látok elmenni mellettem a buszmegállóban egy lányt, akin ilyen időben mindig blúz, kardigán, szoknya, és kisebb magassarkú van. Szóval nőiesen öltözködik, teljesen ízlésesen, szépen, csinosan van felöltözve. Majd minden reggel szintén állnak a buszmegállóban mellettem cigizős, fiús ruhákban járkáló (póló, tornacipő, szakadt farmer) igénytelen kinézetű lányok (lenőtt festett haj, elmaszatolódott smink) majd ma reggel mikor végigment a lány akkor olyat szóltak be a háta mögött, hogy "ez a csaj mindig ilyen cuccokba mászkál? Magassarkún kívül nincs más amit felvenne?" hozzátéve a lenéző, és flegma hangsúlyt. Én is ilyen ruhákban járok, szeretek nőiesen öltözködni, hasonlóképpen mint a lány. Valamint nem jár úgy, mintha beképzelt lenne, ezért nem értem. Én még nem tapasztaltam beszólást, viszont szoktam látni, hogy ilyen "fiús" vagy rocker stílusú lányok mindig bámulnak, egyszer-kétszer lenézően néznek. Pedig én sem szoktam magam magasabb rangúnak képzelni magam.

2013. ápr. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tetszik nekik ahogy az a lány öltözik, mivel nekik teljesen más az ízlésük. Az meg hogy beszólnak az értelmi szintjüket mutatja...
2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én is kaptam már megjegyzéseket, meg ilyen kedves tekinteteket. Nem értem, pedig mindenki úgy öltözhet, ahogy akar, én is szoktam lazán öltözködni, ők is öltözhetnének nőiesen, nem lenézni kellene másokat.
2013. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy féltékenység,inkább "te más vagy, ezért hülye/ronda stb!" típusok, szóval ez a jellemükből adódik. Más a stílusuk és elég bunkó módon fejezik ki magukat. Ha valaki féltékeny a nőies öltözködésre, akkor változtat a stílusán,nem pedig másokat szól le. Lehet egy rocker csaj is hihetetlenül dögös,hogyha akar.

Amúgy láttam már olyat én is,hogy a lazább csajok megbámultak egy másikat és kicsit kiröhögték. Hogy is mondjam, a ruhájával semmi gáz nem volt,sőt tökéletes összeállítás, csak sajnos nem ment a szép szolinarancs bőrszínéhez. Én is kuncogtam.

Vagy az előttem magassarkúban csetlő-botló csajszit is megmosolyogtam.

Nem mindenkinek megy a nőies lét, csak ők ezeket a hibákat nem biztos,hogy észreveszik és inkább ráfogják másokra,hogy irigyek.

2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eleve ha valaki nőiesen öltözködik, akkor elsőre az jön le az embernek, hogy jómódú. Én is hallottam néhány megjegyzést, hogy "hülye ribvnc", "nééézdmáááhogynézki minek-öltözik-ki"... szóval igen, legtöbbször féltékenységből (minden lány a riválist látja egymásban), vagy amit az előző mondott, hogy más a stílusa. (amúgy a leribvncozást bírom legjobban :D)
2013. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!