Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az angol használtruha boltokró...

Az angol használtruha boltokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2009. szept. 24. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jók! Egyedi darabokat találhatsz!
2009. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár h Sopronba csak 1 van ami korrektebb,és abba is alig vannak férfi ruhák:S:S
2009. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddig két ilyen helyen voltam. Az elsőben volt sok féle, de nem voltak túl jó minőségűek, legalábbis nagy részük. Ami jó minőségű volt, az pedig nem az én stílusom volt. A második nagyon kicsi hely volt egyszerű, elég kopott, semmilyen, leginkább unisex pólókkal, másik oldalt csak szoknyákkal, női nadrágokkal. Egyetlen egy póló volt, ami megtetszett. Márkás (nálam mondjuk nem lényeg, de azért sok márka tényleg jó minőséget garantál), alig használt, jó szabású, és 200 Ft-ért kifogtam. :) Azt hittem, 2000, csak véletlenül lefelejtettek egy nullát. Szóval még ha amúgy gagyi helyen is jársz, ki lehet fogni...

Ja és elmentem egy mellett, aminek a kirakatában elég jó cuccok voltak, de épp zárva voltak valami átrendezés miatt(?), már nem emlékszem.

2009. szept. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még a leggagyibb helyeken is lehet jókat kifogni, de pl egy 3000ft/kilós helyen már rengeteg jó cucc van
2009. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam deazért érdekes...
2009. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált.Tök jókat lehet kapni.A kínai sz@rokat már nem veszem meg,pár mosás után,vagy kinyúlik,vagy elszakad a varrásnál.

A turihoz türelem kell.

2009. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh..imádom :D Ha túl sok szabadidőm van, annak egy kárát látom, hogy előbb- utóbb egy turiban kötök ki. És ha már ott vagyok, mindig találok egy- egy otthagyhatatlan darabot.
2009. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bennem is érik, hogy el kéne 1-2 turiba nézni :) :)
2009. szept. 25. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már párszor ilyen helyen. Tényleg kell hozzá türelem, én kb. 2 ruhát ha találtam eddig, ami tetszett. De anyum is sokszor jár turiba & jobbnál jobb cuccokat tud össze szedni (nekem is rengeteget talált már) és ha vesz mondjuk 5-6 cuccot még az se kerül nagyon 2000 Ft-jába sem, és elég jó minőségűek. Nekem bevált:)
2009. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!