Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak idétlen, lapos...

Miért csak idétlen, lapos sarkú nyári csizmákat gyártanak?

Figyelt kérdés

Szeretem a csizmát minden évszakban, de csak ilyen nyári csizmákat találtam: [link]


Nem lehetne rátetni egy 3-4 centis sarkat utólag? Így hagyatt esek benne.



2013. ápr. 20. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Humanicban, ott van, asszem 14.000Ft-ért, de nagyon jól néz ki,.
2013. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megéztem vagy harminc oldalt, de csak a link alattiakat találtam. Nem értem mire jó, hogy nincs sarkuk. A lábnak is kényelmetlen így. Ha mégis találnál, küldd el a linkjét, légy szíves.
2013. ápr. 20. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem az oldalakat nézegetem, bementem a HUmanicba, megláttam, felpróbáltam megvettem :-)
2013. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudnál róla egy fotót küldeni? Megköszönöm.
2013. ápr. 21. 14:21
 5/7 anonim válasza:
Szia,hAt igen elég idétlenek a nyAri csizmák!Èn lehet tudok segiteni neked,egy ismerösöm olaszban vett 1pár egyedi fém tűsarkú csizmát!Ha akarod emailbem tudok képet küldeni róla!Baby Phatt márkájú!Irj ha érdekel!Sanya
2013. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia S! Sajnos a tiz centis sarok nekem túl magas, a padlizsán szín pedig túl kihivó. Én egy könnyű, csipkemintás nyári csizmára vágyom, 2,5-3,5 centi magas sarokkal.
2013. ápr. 22. 11:31
 7/7 anonim válasza:
Okés,semmi gond!Sanya
2013. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!